Hotel The Acala

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Adresa: Nusa Lembongan

Poloha: Ostrov je obľúbeným cieľom výletov zo severozápadu Bali. 12 km cesty sú zvlášť Badung a Nusa Lembongan. Je požehnaný koralovými útesmi, rajskými piesočnými plážami a malými vápencovými útesmi a je tu veľmi dôležitá ochrana životného prostredia.
Kedysi iba miesto na surfovanie, teraz sú tu aj butikové hotely a rozprávkové reštaurácie. Atmosféra je uvoľnená a pláže ako Pantai Mengiat a Geger Beach sú ideálne na kúpanie, šnorchlovanie a surfovanie.

Obmedzená mobilita

Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.

Dôležitá poznámka:
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.
Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.
zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky