Hotel Siddhartha Ocean Front Resort & Spa
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Tento známy hotel sa nachádza na severovýchode ostrova Bali, priamo na čiernej kamennej pláži Kubu. Mierny svah ponúka vynikajúci výhľad na more. Čas prepravy z letiska je cca. 2,5 hodiny.

Zariadenia: Siddhartha, pomenovaná podľa známeho Budhu, je malá, veľmi vhodná oáza pre oddych a relaxáciu. 30 bungalovov je rozmiestnených na nádherne upravenej záhrade. Reštaurácia Tantris s medzinárodnými a indonézskymi lahôdkami vás poteší. Doprajte si jednu z ukľudňujúcich masáží v kúpeľoch The Six Elements Spa alebo si vychutnajte nádherný výhľad na more od bazéna (vrátane lehátok, plážových uterákov a slnečníkov).

Rezervovať si zariadenia:
Bungalov Superior: Vkusne zariadené a kombinujú moderné a balijské prvky. Izby majú polo-otvorenú kúpeľňu s vaňou/sprchou, WC, klimatizáciu, ventilátor, minibar, telefón, trezor a trezor a terasu.
Bungalov Deluxe: Luxusné bungalovy majú rozlohu 10 m² a majú rovnaké vybavenie a denné lôžko.
Bungalov Deluxe Oceanfront: Bungalov Oceanfront (BI2) je ďalších 10 metrov štvorcových väčších s rovnakou výzdobou ako Bungalovy Deluxe. Tiež majú satelitnú TV, DVD a hudobný systém a nachádzajú sa v prvom rade na pláži s priamym výhľadom na more.

Rezervovateľné možnosti jedla: B & B/HB/FB: Americká raňajky: Okrem toho: Ďalšie obedy a večere.

Oficiálne trieda: 5 Hviezdičky

Šport zahrnutý: posilňovňa.

Wellness: Všetky procedúry v kúpeľnom areáli za poplatok.

Credit hotela: Visa a MasterCard.

Poznámky: "Den Nyepi", nazývaný tiež "Deň ticha", je najvyššou dovolenkou na Bali. Počas tejto doby (24 hodín) prevládajú prísne pravidlá, ktoré výrazne obmedzujú cestovný ruch.
"Nyepi Day" sa uskutoční v roku 2016 dňa 9.3.2016.

Na Bali sa umývadlá alebo dokonca vane/vírivky môžu otvorene integrovať do spoločnej obytnej časti hotelovej izby bez fyzickej separácie.

Na Bali väčšina izieb má jednu alebo dve kráľovské/kráľovské lôžka. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti môže byť k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele.

Poznámka sezóny: Štedrý večer 2017:
- Vianočný recepčný koktail
- slávnostné menu s 5 kurzami (rôzne menu pre
ponúka)
- malý vianočný darček
- Gamelanský orchester a balijský tanec
Silvestrovská udalosť 2017:
- Recepcia koktailu
- Silvestrovská gala Buffett
- balijské tanečné vystúpenie
- Mitternachs Snack
- kl. Darček prekvapenia
- strana Silverster s mnohými prekvapeniami

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky