Hotel Hotel Puri Bagus Candidasa
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Vlastnosti hotela: polpenzia, páry, potápanie

Objavte mimoriadny podmorský svet Bali. Vaša dovolenka vám sľubuje jedinečné zážitky a spomienky, ktoré si zaručene odnesiete domov.

Poloha: priamo na pláži. 500 m od Candi Dasa. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza historický vodný palác Tirtagangga s početnými fontánami a zaujímavými kamennými postavami.

Vlastnosti: krásny hotel so záhradou, bazén, samostatný detský bazén, lehátka, slnečníky. Lobby, recepcia, WLAN (vr.) A kategórie Bar Country:. 4 hviezdičky, 48 izieb.

Bývanie: Záhradná izba Deluxe (dvojlôžková izba, približne 49 m²), klimatizácia, minibar, TV, Wi-Fi pripojenie na internet (v cene), trezor, vaňa / sprcha, WC, sušič vlasov, terasa s výhľadom do záhrady. Max. 3E
Izba Deluxe pri mori (DSM, asi 48 m²), klimatizácia, minibar, TV, Wi-Fi (v cene), trezor, vaňa / sprcha, WC, sušič vlasov, terasa s bočným výhľadom na more. Max. 3E
Dvojlôžkové izby je možné rezervovať pre obsadenie jednou osobou

Stravovanie a pitie: Polpenzia: raňajky formou bufetu, večer studený / teplý bufet alebo menu
Raňajky: raňajky formou bufetu

Wellness a fitnes: kúpeľný areál (cca 50 m²)
Masáže (za poplatok), miestnosť na jogu

Športové vyžitie: volejbal, vodné športy

Poznámka: Príplatok pre novomanželov na svadobnej ceste: Novomanželia očakávajú nasledujúce doplnky: bezplatnú jogu a meditáciu, po príchode na izbu: kvety a 1 fľašu balijského ryžového vína. Na mieste musí byť predložená kópia sobášneho listu (nie staršia ako 6 mesiacov). Pri rezervácii je povinné uviesť požiadavku zákazníka „svadobná cesta“.

zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky