Bahía Fañabé Suites
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Nachádza sa v okrese Playa de Fañabé v Costa Adeje. Krásne pláže "Playa de Fañabé" a "Playa del Duque" sú v pešej vzdialenosti. V blízkosti areálu sú obchodné centrá a autobusová zastávka. Turistické centrum Playa de las Americas je v cca. 5-minútová jazda. Letisko je cca. 17 km, do miesta Los Cristianos cca. 5 km ďaleko. 2 golfové ihriská sú vzdialené 4 km.

Vybavenie: Veľmi obľúbený na nemeckom trhu vyvinul nový koncept letoviska a preto nesie jeho nové meno Bahia Fañabé Suites.Útulný komplex s 50 apartmánmi a 25 apartmánmi je výhradne pre našich hostí a ponúka bufetovú reštauráciu s kanárskou a medzinárodnou kuchyňou, bar pri bazéne a bazén s plavčíkmi s bazénom pre dospelých (vyhrievaný v zime) a samostatným detským bazénom.Herňa a kútik na čítanie.Dobre udržiavaná záhrada je ideálnym miestom na odpočinok a zábavu.Plážové ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zdarma v závislosti od dostupnosti (uteráky na bazén za poplatok a záloha, v závislosti od dostupnosti).Práčovňa (za poplatok).Wi-Fi v cene (až 500 MB) v celom systéme.

Rezervovať si zariadenia:
Apartmán: Apartmány (cca 50 m²) sa nachádzajú na nižšej úrovni a majú balkón alebo terasu. Sú jasne zariadené a majú obývaciu izbu s rozkladacou pohovkou a kuchynský kút (riad na požiadanie) a chladničku. Okrem samostatnej spálne je vám k dispozícii satelitná TV s plochou obrazovkou, telefón a trezor na prenájom, ako aj kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou a sušičom vlasov.
Tieto apartmány majú klimatizáciu.
Suita: Rovnaké vlastnosti ako apartmány, ale sú umiestnené v horných poschodiach s balkónom a majú tiež vlastnú slnečnú terasu s 2 lehátkami, niektoré s výhľadom na more.
Apartmány sú cca. 50 m² a strešná terasa je cca. 12,5 m².
Apartmán (typ A): majú rovnaké vybavenie ako apartmány, ale nie je v preferovanej lokalite.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: S cieľom ponúknuť našim hosťom nezabudnuteľný pobyt, sme vyvinuli stravovací program, ktorý je upravený tak, aby vyhovovali vašim potrebám. Okrem raňajky a večere formou bufetu tiež dostanete obed formou bufetu. Popoludní sa podáva káva, čaj a pečivo od 16 do 17 hodín v bare pri bazéne. Nealkoholické nápoje, voda, sangria, víno a čapované pivo sú k dispozícii denne od 10-22: 30 hod (lieh lt Nápojový lístok za poplatok). .V all-inclusive končí služba pri odchode. Spravidla v 12 hodín.
All Inclusive Plus: okrem alkoholických nápojov, ako je whisky, rum, gin, brandy, vodka, šampanské a likéry národné Hausmarken 10-22: 30 am hotela.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Šport V cene: malé fitness centrum.

Šport za poplatok: požičovňa bicyklov. Biliard.

Hotelový servis: 5x týždenne upratovanie. Výmena uterákov a výmena bielizne (podľa potreby).
Bazénové osušky za poplatok a zálohu.
Parkovanie je závislé od dostupnosti a poplatku.

Poznámky: Služba all-inclusive končí pri odhlásení. Zvyčajne o 12.00 hod.
****
Schauinsland-travel organizátor Kategória 4 slnka vďaka popularite faktoru a umiestnenia.
****
Hotel nie je vhodný pre ľudí so zdravotným postihnutím.
Izby pre telesne postihnutých sú k dispozícii.
***
Hostia hotela budú opustení na recepcii vily de Fañabé a opäť vyzdvihnutí!

Poznámka 2: Calle Bruselas, 5-7 38670 Costa Adeje, Santa Cruz de Tenerife
****
Registrácia: od 14.30
Check-out: do 12 hodín
****
Spálne niektorých apartmánov a apartmánov sa nachádzajú na rušnej strane ulice, niektoré apartmány majú výhľad na bazén a niektoré suity majú výhľad na more alebo na bazén.
****
Hotel nie je vhodný pre osoby so zdravotným postihnutím, pretože v areáli sa nenachádzajú výťahy a mnoho schodov a schodov.
Katalóg "Kanárske ostrovy" leto 2020 na strane 164.
Katalóg "Canaries · Madeira" Zima 2020/21 na strane 136.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regiónyTento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky