Finca Casitas del Barranco
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: V výsadnej oblasti "El Rincon" uprostred obrovských banánových plantáží, obklopených ovocnými stromami, veľmi tiché a idylické, ale napriek tomu centrálne umiestnené; Puerto de la Cruz je len cca. 5-10 minút jazdy.
Len pár minút autom sa dostanete k eimaligen, tmavej lávovej piesočnatej pláži "el Bollullo".
Dom bol kompletne zrekonštruovaný s veľkou pozornosťou k detailu, zachovávajúc tradičné kanárske architektúry. Z obývacej izby a jednej z dvoch spální si môžete vychutnať fantastické západy slnka a z jednej z izieb máte nádherný výhľad na nádhernú horskú a sopku Teide.
Vzhľadom na ideálnu východiskovú pozíciu finca máte veľa možností, ako robiť veci, napr. B. golf, turistika, pláž, u. v. m.
S vlastným parkoviskom tam v prednej časti domu.

Zariadenia: Používajú sa len biologicky odbúrateľné čistiace prostriedky, ktoré šetria žiarovky a možnosť oddelenia odpadu vhodnými kontajnermi na výstupe z prístroja Finca.
O solárnych článkoch, dom je zásobovaný teplou vodou, má tiež vlastný systém čistenia vody.

Rezervovať si zariadenia:
Dom: Dom je vhodný pre max. 5 osôb (5. osoba len dieťa), moderné a veľmi vkusne zariadené, má 2 spálne (každá s 2 samostatnými lôžkami 90 cm x 190 cm), kúpeľňa so sprchou/WC, sušič vlasov, Mikrovlnná rúra, elektrický kávovar, mixér, sporák s keramickou varnou doskou, raketa, rýchlovarná kanvica, elektrický odšťavovač), ktorý je integrovaný do obývacej časti a satelitná TV s medzinárodnými kanálmi a žehliacou doskou a žehličkou. (Obsadenosť: dospelí od 1 do 5)

K dostaniu Jedlo: Iba izba: bez stravy.

Kategória Krajina: Finca

Pokyny: Po príchode z letiska Reina Sofia po diaľnici smerom na Santa Cruz.Tu prejdete na severnú diaľnicu (Autopista del Norte) smerom na Puerto de la Cruz.Tesne predtým, než Puerto de la Cruz vystupuje z východu 31 a prechádza cez diaľnicu cez most.Na konci tohto mostu odbočte vpravo smerom na "Cuesta de La Villa" TF-217.Keď sa dostanete na križovatku, odbočte vpravo smerom k "La Orotava", zostaňte na tejto ceste a postupujte podľa pokynov na "El Rincón" TF-176.Potom prejdite cez malý tunel, ktorý prechádza pod diaľnicou.Krátko po tuneli je držiak na pravej strane.Nájdete tu majiteľa finca, ktorý vás prevedie do dovolenkovej destinácie v Barranco de la Arena.

Hotelové služby: Úvodné a záverečné upratovanie.
Upratovanie, uteráky 2 x týždenne výmena posteľnej bielizne a 1 x týždenne.
zahrnuté Wi-Fi.

Poznámky: ***
Schauinsland-cestovanie hodnotenie 3 slniečok z dôvodu individuálny rekreačný charakter.
***
Ceny patrí požičovňa áut z/na letisko (VW UP alebo podobných požičovní podmienok) a pri rezervácii kódovacie TFS690O a TFS690C bez áut a bez prevodu, dajte nám prosím vedieť tu príchod ohľadom vyzdvihnutie kľúčov s.
***
Dôležité: Pri príchode na letisko Tenerife South, prosím kontaktujte náš sprievodcu priamo (príletová hala č. 17).
***
Trasy sú k dispozícii na mieste na letisku prostredníctvom nášho sprievodcu alebo prostredníctvom našej rezervácie.
***
Ďalšia poznámka: Finca hostia vykonávajú svoju dovolenku individuálne a sú často na cestách. Preto sa nevykonávajú pravidelné pracovné hodiny turistických sprievodcov. Skôr má každý cestujúci príležitosť na telefonické stretnutie v prípade potreby. Kategorizácia finca je len hrubým sprievodcom, pretože zariadenie je individuálne a nemá služby hotela!
***
Ľutujeme, že domáce zvieratá nie sú povolené!

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regiónyTento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky