Hotel Ibis Styles Bali Kuta Circle
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Miesto:
Nachádza sa v Bali, Indonézia.

Vlastnosti:
Ochotne ubytovanie pre hostí v 190 izbách. sú ponúkané - rôzne vybavenie a služby - bezplatná služba stráženie detí, starostlivosť o deti, transfery, izbová služba, konferenčná miestnosť a business centrum. Wi-Fi vo verejných priestoroch umožňuje cestovateľ zostať v spojení s okolitým svetom v kontakte. Tí, ktorí prídu autom, môžu zanechať svoje vozidlá na parkovisku pri dome.

Ubytovanie:
V izbách, kúpeľňa je k dispozícii pre príjemnú klímu v miestnosti klimatizáciu. Balkón je štandardom vo väčšine izieb a ponúka ďalší priestor pre oddych a relaxáciu počas pobytu. Všetky izby majú manželskú posteľ. K dispozícii je tiež bezpečnostná schránka. Chladnička, mini chladničkou a čaj/kávovar. Rôzne komunikačné a zábavné sú zaručené komfortné zariadenia s prístupom na internet, telefónom, TV a Wi-Fi. V kúpeľni, ktorý je vybavený sprchovacím kútom, je tu sušič vlasov. Hotel ponúka rodinné nefajčiarske izby, izby a.

Šport/Zábava:
Pre flexibilné voľnočasové športové a zábavné zariadenia ubytovacích z čoho vyberať. Vonkajší bazén oblasť ponúka osviežujúce kúpanie. Hostia tu nájdu rad nealkoholických nápojov v bare pri bazéne. Ako športové či rekreačné možnosti telocvičňa je k dispozícii za poplatok. Zábavný program pre deti je ponúkaný.

Stravovanie:
Možnosť stravovania zahŕňa jedáleň a bar.

Dôležitá poznámka k Covid-19:
Vo všetkých krajinách budú platiť až do ďalšieho koróny a oficiálne umiestnených obmedzenia, ktoré ovplyvňujú každodenný život obyvateľov a dovolenku z turistických hostí. Obmedzenie sa mení v krátkodobom horizonte a kontinuálne. Najmä zásadu existujúce komunity ponúkne nástroje a prístroje (napríklad reštaurácie, kúpele, bazén, športoviská, starostlivosti o deti a dopravné služby), podliehajú obmedzeniam. Tie sú spôsobené globálne súčasných okolností a preto bohužiaľ nevyhnutné. Spoločne s našimi miestnymi partnermi zabezpečíme, aby vaša dovolenka čo najpríjemnejšie.

 
zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky