Residencial o Farol
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Táto rezidencia sa nachádza v Ponta do Párga, asi 300 metrov nad hladinou mora, len kúsok od juhozápadnom pobreží Madeiry, veľmi pokojné a ideálne pre rekreačné aktivity, ako je chôdza alebo jazda na bicykli. Funchal sa nachádza cca. 51 km, Porto Moniz cca. 12 km ďaleko. Na letisko Funchal je cca. 70 km ďaleko. Od avg. Máj 2020 je Ponta do Pargu pripojený na diaľničnú sieť, takže to až do Funchalu potom len cca. 36 km sú a na letisko cca. 54 km.

Zariadenie: Rezidencia O Farol pozostáva z veľkej hlavnej budovy, ktorá pozostáva z celkom 10 dvojlôžkových izieb, vstupnej haly, snack baru, à la carte reštaurácie s pestrým menu, vonkajšieho priestoru s vonkajším bazénom (otvorený po celý rok) a slnečnej terasy s lehátkami.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: Dvojlôžkové izby s výhľadom na more majú kúpeľňu s vaňou, toaletou, bidet, sušič na vlasy a toaletné potreby zdarma, 2 jednoposteľové alebo oddelené postele, pohovku, písací stôl, kúrenie, chladničku, satelitnú TV a balkón alebo terasu s výhľadom na more. Tiež ako dvojlôžková izba s možnosťou jednej izby s možnosťou rezervácie.

Rezervovateľné možnosti stravovania: B & B: Kontinentálne raňajky formou bufetu.

Kategória krajiny: Pension

Hotelové služby: denné upratovanie (v cene).
Uteráky a posteľná bielizeň v izbe (v cene).
Na mieste bezplatné parkovanie sú k dispozícii.
Wi-Fi (v cene).
Požičovňa bicyklov (za poplatok).
Izbová služba (za poplatok).

Poznámky: Zvieratá nie sú povolené.

***
Hotel Kontakt:
Residencial O Farol
Rua do Farol, 3
9385-251 Ponta do Párga, Calheta (Madeira)
Portugalsko
Phone: 351291882010

***

Poznámka 2:
Vzhľadom na osobitné a jedinečné umiestnenie schauinsland-reisen je penzión hodnotený 3 slnkami!

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regiónyzobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky