Vila Toca
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Hotel App.-Hotel sa nachádza vo Funchale, len cca. 1 km od prístavu, cca. 4 km od botanickej záhrady a cca. 500 metrov od kasína a 5 metrov od kongresového centra Madeira. Medzinárodné letisko Madeira je vzdialené cca. Dosiahnite 23 km (asi 15 minút jazdy).

Vybavenie: Vila Toca má recepciu, vonkajšiu plochu so záhradou a bazénom.

Rezervovať si zariadenia:
Superspar Izba: Štúdiá Economy sú komfortne zariadené a majú dvojlôžkovú posteľ (šírku 1,80 m), kúpeľňu so sprchovacím kútom, WC, uteráky a sušič vlasov, Wi-Fi (zadarmo), TV s plochou obrazovkou , Trezor na prenájom, klimatizácia, kuchynský kút s mikrovlnnou rúrou, chladničkou, sporákom a rýchlovarnou kanvicou.
Štúdio s výhľadom na more: Štúdiá sú komfortne zariadené a majú manželskú posteľ (šírka 1,80 m), kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC, uteráky a sušič vlasov, wifi (zdarma), TV s plochou obrazovkou (káblová televízia) , Trezor na prenájom, klimatizácia, kuchynský kút s mikrovlnnou rúrou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, balkónom a výhľadom na more.

K dostaniu Jedlo: U: Len ubytovanie. Večera.

Kategória Krajina: Apartmán

Detský program: pre batoľatá (za príplatok).

Hotelové služby: Wi-Fi v celom (vrátane). Pravidelné upratovanie (v cene). Voľný parkovanie v blízkosti objektu.

Poznámky: Hotel Kontaktná osoba:
Vila Toca
Rua dos Ilhéus, 63
9000-176 Funchal
Portugalsko
Phone: 351965126128
e-mail:

***
Check-in: od 14 hodín
Check-out: do 12 hodín

***
Domáce zvieratá nie sú povolené.

***
Toto je nefajčiarske ubytovacie zariadenie.

***
Recepcia je otvorená denne od 9:30 do 18 hodín.

***

Poznámka 2:
Hotel Vila Toca je vďaka vkusnému dizajnu interiéru a moderným izbám s 3 slnečnými lomkami, ktoré ponúka schauinsland-travel!

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regiónyzobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky