Deja Resort (ex Gloucestershire Hotel)
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Miesto:
Tento hotel má výbornú polohu na takzvaný "hip pásu" v Montego Bay, priamo na svetovo preslávené Cave Beach lekára. Je obklopený niekoľkými tradičných reštaurácií, barov a nočných klubov. Tu obaja obchodné a voľnočasové aktivity, ako je vodné športy a ďalšie ponúkané. Stred Montego Bay len 5 minút jazdy autom do Negril existuje cca. 90 min. Medzinárodné letisko Sangster je tiež asi 90 minút od hotela.

Vlastnosti:
Hotel vítá svojich hostí v 83 izbách.Klimatizované ubytovacie zariadenie vítá hostí v hotelovej hale s recepciou s nepretržitou prevádzkou a 24-hodinovou službou registrácie/odhlásenia.K dispozícii je výťah, ktorý je prístupný vo väčšine poschodí.Rôzne zariadenia a služby zahŕňajú úschovňu batožiny, hotelový trezor, zmenáreň, izbovú službu, práčovňu, konferenčnú miestnosť a business centrum.Wi-Fi (za poplatok) poskytuje hosťom prístup na internet vo verejných priestoroch.Ubytovacie zariadenie má bezbariérové ​​zariadenie.Supermarket a ďalšie obchody sa môžu využiť na nákupy a prechádzky.Záhrada poskytuje ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode.Ak chcete zaparkovať svoje auto, cestujúci nájdu garáž a parkovisko.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia možno ovládať vnútornú klímu. Vo väčšine izieb má balkón je štandardná. Všetky izby majú manželskú posteľ alebo king-size posteľou. Okrem toho, trezor a písací stôl sú k dispozícii. Výhodou v izbe má zariadenie na prípravu čaju/kávy. Služba je k dispozícii pre väčšie pohodlie hostí. Maličkosti, aby pre veľký pobytu, vrátane prístupu k internetu, telefónom, TV a Wi-Fi. Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom a vaňou. Okrem toho, sušič vlasov. Pre rodiny s deťmi sú k dispozícii rodinné izby.

Šport/Zábava:
Osviežujúci občerstvenie zabezpečuje vonkajšie bazénový komplex. Pozývajúca lehátka a tienisté slnečníky sú k dispozícii na terase. Blaženej relaxácie sľubuje jacuzzi v kúpacej oblasti. K dispozícii je tiež bazén/snack bar. Diversified ponúkajú rôzne ponuky, vrátane tenis, fitnes centrum, stolný tenis, bazén, kúpele a sauna. Veľké aj malé cestujúci majú možnosť zaujímavých zábavných programov vyskúšať.

Stravovanie:
Jedálenský možnosti zahŕňajú jedáleň, kaviareň a bar. Hostia sú rozmaznávaní v reštaurácii (nefajčiarska, klimatizáciou a vysoké stoličky) kulinárske. Môže polpenziu pobyt. Voliteľné raňajky môže byť vybraný.

Dôležitá poznámka k Covid-19:
Vo všetkých krajinách budú platiť až do ďalšieho koróny a oficiálne umiestnených obmedzenia, ktoré ovplyvňujú každodenný život obyvateľov a dovolenku z turistických hostí. Obmedzenie sa mení v krátkodobom horizonte a kontinuálne. Najmä zásadu existujúce komunity ponúkne nástroje a prístroje (napríklad reštaurácie, kúpele, bazén, športoviská, starostlivosti o deti a dopravné služby), podliehajú obmedzeniam. Tie sú spôsobené globálne súčasných okolností a preto bohužiaľ nevyhnutné. Spoločne s našimi miestnymi partnermi zabezpečíme, aby vaša dovolenka čo najpríjemnejšie.

 
zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky