Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Urlaubsreif? Nezabudnuteľnú čas na pláži hotela Reco des Sol. Preskúmať okolité bary, reštaurácie a obchody a relaxovať pri bazéne. Váš úspešný dovolenku nie je nič v ceste sem!

Poloha: V rekreačnej oblasti San Antonio/Ibiza, cca. 250 m od verejnosti. Piesočná pláž. Bary, reštaurácie, supermarket, obchody v okolí. existuje cca stredu. 500 m. Ocean Beach Ibiza cca. 300 m.

Vybavenie: bazén, samostatný detský bazén. Ležadlá, slnečníky pri bazéne (vr.), Slnečná terasa. Lobby, recepcia, WLAN, trezor (GEG. Lokálne), spoločenská miestnosť. Kategória krajiny: 3 hviezdičky, 84 izieb, výťah.

Obývacia: Štandardné Studio: klimatizácia (centrálne riadené). Kuchynský kút s chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou. TV, telefón, trezor (GEG. Lokálne). Vaňa alebo sprcha/WC. Max. 2E. Štandardná apartmán: klimatizácia (centrálne riadené). Kuchynský kút s chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou. TV, telefón, trezor (GEG. Lokálne). Vaňa alebo sprcha/WC. Max. 2E. Apartmán typu Standard (quad obsadenie): klimatizácia (centrálne riadené). Kuchynský kút s chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou. TV, telefón, trezor (GEG. Lokálne). Vaňa alebo sprcha/WC. Max. 4E. Apartmán typu Standard (3-er obsadenie): klimatizácia (centrálne riadené). Kuchynský kút s chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou. TV, telefón, trezor (GEG. Lokálne). Vaňa alebo sprcha/WC. Max. 3E.

Jedlo a nápoje: all inclusiveKompenzia PlusFull boardHolná doska PlusHľačka s raňajkamiMôžeme rezervovať iba raňajky Len noc

Šport: Stolný tenis (geb.Geb.)

Služba: práčovňa (podľa Geb.)

Poznámka: pobytová taxa/mestská daň, PfandpflichtFür niektoré zariadenia alebo činnosti môžu byť účtované ďalšie poplatky. Niektoré služby sú závislé na ročnom období a miestnych klimatických podmienkach. Jazyky: angličtina, nemčina, francúzština, taliančina, holandskej a španielskej.

Platobné karty :. Euro/Mastercard a apartmán s oddelenými posteľami, rozkladacia pohovka ako prístelok, Dlažba, varná kanvica (zdarma), trezor (GEG.Za poplatok), satelitný TV, rovnako ako centrálne riadené bytu (nevratná): s manželskou posteľou, rozkladacia pohovka ako prístelka, Dlažba, varná kanvica (zdarma), trezor (GEGpoplatok), satelitný TV, rovnako ako centrálne riadené Apartmán typu Standard s oddelenými posteľami, rozkladacia pohovka ako prístelka, Dlažba, varná kanvica (zdarma), trezorom (GEG.Za poplatok), satelitný TV, rovnako ako centrálne riadené Apartmán typu Standard (non-vratná): S dvojitou posteľou, rozkladacia pohovka ako prístelka, Dlažba, varná kanvica (zdarma), trezorom (GEG.poplatok), satelitný TV, rovnako ako centrálne riadené Apartmán typu Standard s oddelenými posteľami, rozkladacia pohovka ako prístelka, Dlažba, varná kanvica (zdarma), trezorom (GEG.Za poplatok), satelitný TV, rovnako ako centrálne riadené Apartmán typu Standard (non-vratná): S dvojitou posteľou, rozkladacia pohovka ako prístelka, Dlažba, varná kanvica (zdarma), trezorom (GEG.poplatok), satelitný TV, rovnako ako centrálne riadené Apartmán typu Standard s oddelenými posteľami, rozkladacia pohovka ako prístelka, Dlažba, varná kanvica (zdarma), trezorom (GEG.Za poplatok), satelitný TV, rovnako ako centrálne riadené Apartmán typu Standard (non-vratná): S dvojitou posteľou, rozkladacia pohovka ako prístelka, Dlažba, varná kanvica (zdarma), trezorom (GEG.Za poplatok), satelitný TV, rovnako ako centrálne riadené Studio: s oddelenými posteli, Dlažba, varná kanvica (zdarma), trezorom (GEG.Za poplatok), satelitný TV, rovnako ako centrálne riadené štúdio (non-vratná): S oddelenými posteli, Dlažba, varná kanvica (zdarma), trezorom (GEG.Za poplatok), satelitný TV, rovnako ako centrálne riadené Standard Studio: s dvojlôžkom, Dlažba, varná kanvica (zdarma), trezorom (GEG.Za poplatok), satelitný TV, rovnako ako centrálne riadené Standard Studio (non-vratná): S oddelenými posteli, Dlažba, varná kanvica (zdarma), trezorom (GEG.poplatok) a satelitnou TV, ako aj centrálne riadenou klimatizáciou.

Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 4.8 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}