Steigenberger Golf Resort
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Exkluzívny golfový areál Steigenberger je obklopený lagúny s vlastnou lagúnskou plážou a 18-jamkové golfové ihrisko. Centrum El Gouna s obchodmi, barmi a reštauráciami je cca. Vzdialený 1 km. Počas dňa je hotel Club Paradisio bezplatný kyvadlový čln na pláž. Hurghada je cca. 30 km ďaleko.

Vybavenie: Komfortný hotel sa skladá z hlavnej budovy a niekoľkých hospodárskych budov. Priestranný komplex bol postavený v Nubian štýle a má 268 izieb. Hotel ponúka svojim hosťom elegantné lobby s recepciou a posedením, niekoľko reštaurácií, barov a salónikov. Upravené záhrade plocha, centrálne hlavný bazén (v zime vyhrievaný) a menší bazén so slnečnou terasou a pool bar. Lehátka, slnečníky a plážové osušky sú hosťom k dispozícii bazén, more a lagúny pláže na zdarma.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Veľké dvojlôžkové izby (cca 54 m²) sú komfortne zariadené a majú vlastnú kúpeľňu so sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, telefónom, satelitnou TV, mini-bar (s all inclusive 2 krát bezplatný týždenné doplňovanie), trezorom a balkón alebo terasa. K dostaniu tiež ako DZ = EZ.
Double Superior: Rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, na prízemí alebo na vyšších poschodiach s výhľadom na lagúnu, golfové ihrisko alebo bazén.
Juniorsuite: Junior suity majú rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby, ale sú priestrannejšie (asi 72 m²) a majú integrovanú obývaciu časť s pohovkou.
Rodinná izba: Rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby, veľmi priestranné (asi 72 m²) s malým integrovaným obývacím priestorom a pohovkou a posteľou typu king a balkónom alebo terasou.
Dvojposteľová výhľad na záhradu (HRGA20): Inak rovnaké vybavenie ako dvojlôžková izba na záhradnú stranu (2GD). Alternatívne možno rezervovať na jedno použitie (1GD).

K dostaniu Jedlo: AI: raňajky formou bufetu, večera formou bufetu alebo menu o 4 chodoch v reštaurácii "La Rottisserie".

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky 6: 30-10: 30 hod, kedy člen Premium, ktorý je kontinentálne raňajky na izbe alebo ponúkané s krásnym výhľadom na Par 19 (na vyžiadanie).Obed v hlavnej reštaurácii od 18:00 do 21:00.Prvý hostia z 18 hodín a v druhom kole v 19:30.Obed od 12: 30-14: 30 hod (Fairways samoobslužná reštaurácia) a obed 12: 30-14: 30 hodín v klube Paradiso, alebo a la carte na lagúne terase 12-15 hod a večere formou bufetu alebo 4 chodoch menu v reštaurácii Stredomoria "La Rotisserie" od 18: 30-21 hod.Navyše, 5-chodové večere pri sviečkach s prekvapenie sa variť.Popoludní od 16 do 18 hodín (v lete), 15: 30-17: 30 (v zime), tea time s výberom kávy a koláče.Týždenný ponukové Oasis večeru, vrátane dopravy.Jedlo v Tandoori raz týždenne sa špeciálne pripravené indické jedlo z kuchára (na vyžiadanie).Občerstvenie Club Paradisio 15-17 hod v reštaurácii "Morganová Beach Bistro" Club Paradisio z 19-22.Rezervácia je nutná na recepcii pred 12 hod.Nápoje zahŕňajú aj počas jedla alkoholika (Steigenberger domáce víno, kokteily) a nealkoholické nápoje od 7-1 hodín v príslušnom otvorenom bare.
Nie je zahrnuté v cene: od 12 do 17 hodín à la carte reštaurácia "Lagoon Terrace Restaurant" a Green Bar.

Oficiálne trieda: 5 Hviezdičky

Zábava: Pravidelné večerná zábava od 19:00 do 23:00.
Denný zábavný program počas dňa a večer, vrátane Sportakivitäten, hier, živú zábavu a show v klube Paradisio.

Športové zahrnuté: (v závislosti na vyťažení): stolný tenis, volejbal, šípky, bocce, tenis na tenisovom klubu El Gouna a Club Hotel Paradisio (nasvietenie a vybavenie za príplatok). Gym.

Šport za poplatok: šnorchlovanie, potápanie, kitesurfing, požičovňa bicyklov.

USPGA 18-jamkové golfové ihrisko s Championsship driving range.
Zelený poplatok je možné rezervovať na mieste, v závislosti od sezóny.
Ponuky a ceny o Hoteli Golf Club.
Rôzne vodné športy ako napr. B. windsurfing a kitesurfing, potápanie, banánový čln na cca. Za 5 minút jazdy.

Detský program: detské ihrisko, 2 detské bazény, mini disco večer (v hoteli Club Paradiso).

Wellness: Wellness areál so saunou, parným kúpeľom a relaxačným bazénom. Žiadosti o poplatok.

Hotelové služby: Wi-Fi je k dispozícii zdarma na recepcii/hotelovej hale a na izbách.
********
Premium:
Denné doplňovanie ovocie v 20% zľava na izbe a na jedlo z all-inclusive, vrátane dovezeného alkoholu.
Laguny exkurzia za pobyt vrátane (na recepcii pred rezerváciou).
30 minút zadarmo masáž raz týždenne a 20% zľavu na kúpeľné použitia.
! 0% zľava na zlaté šperky a 15% zľava na strieborné šperky na klenotník.
********
ATM, rôzne obchody,
Izbová služba a práčovňa (za poplatok).
********
Club Paradisio kyvadlová doprava loďou na súkromnú pláž a späť (9 hod do západu slnka, možná zmena v závislosti na klimatických podmienkach).

Poznámky:
Upozorňujeme, že pri výbere svojej hotely a svoje cieľové letisko, že najmä s kombináciou "letiska Marsa Alam a hotelové Hurgada" a naopak "letisko v Hurghade a Hotel Marsa Alam" v niektorých prípadoch dlhé vzdialenosti, ktoré majú byť položené a späť sa očakáva, že bude dlhý prevod potrebuje. To platí aj v prípade, tento hotel je rezervovaný na Níle plavba do prístavu.

Vstupné vízum pre všetky cestovné služby rezervované pri cestovaní v Schauinsland nie je zahrnuté v cestovnej cene. Hostia majú možnosť organizovať vízum sami alebo si ho kúpiť od cestovného sprievodcu Schauinsland po príchode za 30 € na osobu.

Hotel je nevhodný pre ľudí so zníženou pohyblivosťou.
Izby pre telesne postihnutých sú k dispozícii.
****
Hygienické a bezpečnostné postupy, vďaka Corona:
Reťaz sledovanie verejného zdravia, takže naši hostia môžu zažiť plnú a odpočinkovú dovolenku v obci. Vzhľadom k tomu, zamestnanci a hostia musia počúvať určité bezpečnostné opatrenia, ktoré nie sú založené na Corona mal. Kontakt s miestnymi kontrolnými orgánmi vírus už s cieľom zostať up-to-date existuje.
Tieto hotely postupovať podľa princípov stanovených Svetovou zdravotníckou organizáciou, aby zabezpečili, osobné pohodu. Zamestnanci tiež dostanú pravidelné školenia.
Bezpečnostné opatrenia sú potrebné, a preto zabezpečí, že denná kontroly kontakt teploty pre všetkých hostí, a musia byť vykonávané vo všetkých zamestnancov k vylúčeniu ochorenia. Všetky povrchy sú pravidelne čistené a tam sú Desinfektionsspender k dispozícii.
Stoly a stoličky v reštaurácii je potrebné čistiť po každom použití a dezinfikovať všetky prestieranie sú tiež vymeniť. Všetky hotelové izby pre opakované použitie položky boli odstránené, minibary nie sú naplnené, ale hostia môžu kontaktovať a požiadať o izbovú službu. Všetky izby sú dezinfikované v súlade s predpísanými štandardmi hygieny a čistenie. Okrem toho sú zaznamenané čistiace miestnosti. Plážové osušky sú už na izbe. Lôžka okolo bazéna sú tiež vyčistené a vydezinfikované. Okrem toho bude hotel vo všetkých oblastiach je potrebné prijať k udržiavať bezpečnú vzdialenosť najmenej 1,80 m.
Viac informácií možno nájsť tu:

Dátum: 15/06/2020
Okrem bezpečnostné certifikáty zo strany egyptskej vlády tento hotel má ďalej obdržali ocenenie TÜV NORD a musia byť splnené v súlade s platnými normami. TN-standard A75-S041.
Tieto štandardy zahŕňajú všetky opatrenia, aby sa zabránilo šíreniu Corona.


Poznámka 2:
84513 HURGHADA/EL GOUNA
EGYPT
0020-653580140
0.020-653.580.149
Katalóg "Egypt · Tunisko" Summer 2020 Page 23
Katalóg "Egypt · Tunisko · Turkey" Zima 2020/21 strana 26

Sezóna Poznámka: Pre hotel HRGA20 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky