Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
ETI tipy:
  • ETI neskoro odhlásenie
  • Ideálne pre šnorchlovanie: koralový útes bohatý na druhy, ktorý predchádza veku,
  • renovovaný všetky bazény 8000 m² bazénový komplex
  • Skvelé Reštaurácie rozmanitosť
  • WiFi v hale


Miesto:

Palác Makadi je cca. 30 km južne od Hurghady v Makadi Bay priamo na rozsiahlej súkromnej pláži. Tu nájdete ohromujúci koralový útes s biodiverzitou, kde môžete ľahko šnorchovať (doporučujeme papuče). K veľkému nádražiu a do centra Hurghady je pravidelný bezplatný autobusový transfer. Krásna plážová promenáda vedie k priľahlým hotelom RED SEA HOTELS Makadi Spa, Sunwing Waterworld Makadi a Grand Makadi.vybavenie:

Lobby vás už prekvapí mimoriadnou architektúrou a sviežolnými zelenými rastlinami, tu nájdete recepciu (nemecky hovoriaci) a lobby bar. Večerné miestne a medzinárodné zábavné prehliadky sa uskutočnia v bare Joker Lounge. Stan Getz Piano Bar vás pozýva na drink v živej hudbe. Užite si vynikajúcu kuchyňu v jednej z 2 štýlových hlavných reštaurácií Dome a Melange. Reštaurácie v arabskom štýle na impozantnom bazéne. Ďaleké východné pochúťky nájdete v thajskej záhrade (čiastočne za príplatok), bohatý výber šalátov,Medzinárodné predjedlá a hlavné kurzy v reštaurácii Discovery (čiastočne za príplatok). Rendezvous terasa uprostred bazéna ponúka lahodné občerstvenie na obed. V reštaurácii Sunset Grill je tiež malý občerstvenie. Botanická záhradná reštaurácia je susediaca s botanickou záhradou, ktorá slúži stredomorskej špeciality (čiastočne za poplatok). V priestrannom komplexe je očarujúca oblasť bazéna (zrekonštruovaná na jar 2017) so samostatným detským bazénom. V bazéne a na pláži sú plážové stoličky, podložky, slnečníky. Uteráky v kúpeľoch nájdete v praktickom pláži v izbe. Hotel Lobby ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V hotelovom komplexe nájdete mini trh a na pláži viac obchodov.miestnosť:

Celkom 511 izieb sa šíri viac ako 4 poschodia. Štandardné izby sú Junior Suites (Dzj/Ezj) a vkusne zariadené, majú vlastnú kúpeľňu, sušič vlasov, WC, telefón, satelitnú TV, minibar, trezor, klimatizáciu (sezónne), útulné posedenie, balkón/terasa. Veľký Juniorsuite (DBJ/EBJ) ponúka viac obytného priestoru s rovnakým zariadením. DJZ a DBJ sú s max. 2 dospelí a 2 deti (prístelky), aby sa dokázali. Grand Suite (DSD) má 2 spálne a extra sprchu pre porovnateľné zariadenie.Šport a zábava:

6 tenisových kurtov s/bez svetlometu (za poplatok), futbalové ihrisko (za poplatok), stolný tenis (bez poplatku), plážový volejbal, aerobik, vodná aerobik, vodné pólo, športové aktivity, hry. Makadi Fitness Club a masáže za poplatok. Navyše denne mení večerné zábavy a živú hudbu. Na promenáde prichádzate do potápačskej školy Aquarius.Maxi Kids Club & ETI Detská služba:

S cieľom urobiť dovolenku týždeň vzrušujúce pre malých hostí ETI medzi 4-12 rokov, ETI Maxi Detský klub ponúka pestrý program 6 dní v týždni. Medzi 10. a 17. hodinou (otváracie hodiny sa môžu meniť sezónne) nemecky hovoriace deti môžu prísť s niečím novým každý deň, pre všetky vekové skupiny je vhodná zábava.

Služba ETI Baby Service pre všetkých malých hostí ETI - vo všetkých hoteloch RED SEA HOTELS s detským klubom ETI Maxi. ETI vám poskytne rad detských potrieb, ktoré si môžete požičať od detských klubov ETI Maxi v závislosti od dostupnosti a zálohy vo výške 10 až 20 €: sieť proti komárom, požičovňa kočíkov, ohrievač fliaš, plážové a vodné hračky, Varná kanvica, meniaca sa stolová podložka.

Odporúčame včasnú rezerváciu dieťa služby podAll inclusive:

Raňajky formou bufetu, obedový bufet, menu alebo občerstvenie, rôzne večerné raňajky alebo à la carte menu aj v Makadi Mall av Grand Makadi, niektoré menu a nápoje za príplatok. Miestne nealkoholické nápoje 24 hodín a alkoholické nápoje od 10 do 12 hodín.
Na večeru je potrebný vhodný šatník. Nosenie náhrdelníka je povinné. Viac informácií o programe all-inclusive a doplnkových službách za príplatok nájdete na stránke.Katalóg zdôrazňuje:
  • Ideálny pre šnorchlovanie kvôli predčasnému koralovému útesu bohatému na druhy
  • Bazén s rozlohou 8000 m²
  • Skvelé Reštaurácie rozmanitosť
  • WiFi v hale


Poznámka: Egypt má povinnú vízovú povinnosť. Aby ste získali vízum, vstupný doklad (doporučujeme pas) musí platiť ďalších šesť mesiacov po ukončení cesty. Vstupné víza pre Egypt nie sú zahrnuté v cene pre prehliadku. Visa výstava pred vstupom do Egypta. V súčasnosti stojí veľvyslanectvo v Berlíne/konzuláty. € 22, - za vízum. Ako nemecký turista dostanete aj víza pri príchode na egyptské letisko (25, - US $/Visamarke cca € 22, -). Vízová služba je v súčasnosti ponúkaná na mieste av súčasnosti stojí. € 28, -/os. a zahŕňa vízum vrátane úpravy a pečiatky, čo šetrí čas pri vstupe.

Hotelový pobyt: Hotel RED SEA HOTELS má neskoré odhlásenie. Hotelová izba, rovnako ako rezervovaná stravovacia služba, sú k dispozícii až do času zberu bez akýchkoľvek obmedzení. Všetky ostatné hotely ukončí hotelový servis i.R. v posledný deň pobytu na poludnie. ETI má špeciálne dohody s niektorými hotelmi, prosím, požiadajte.

Poznámka Cestovanie so zníženou pohyblivosťou: Upozorňujeme, že hotelové ponuky všeobecne nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Ak máte záujem, radi by sme Vás požiadali o dodatočné informácie pre vaše osobné potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 4.6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}