Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Elba Premium Suites
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Hotel Elba Lanzarote sa nachádza v Playa Blanca, len cca. Pláž 800 m. Obchody sa nachádzajú v cca. 900 m, centrum a prístav sú v cca. 2 km vzdialenosť. Letisko Arrecife sa nachádza v cca. Vzdialenosť 32 km.

Vybavenie: Komplex bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2016.Má dve časti, "Elba Lanzarote Royal Village Resort" (rezervovateľný pod kódom ACE919) s celkom 240 izbami a Elba Premium Suites (rezervovateľný pod kódom ACE019) so 120 izbami prístupnými od 16 rokov.K vybaveniu patrí lobby s 24-hodinovou recepciou, výťah, v hlavnej budove sú hlavné reštaurácie "Yaiza" (pre všetkých hostí) a "El Mirador" (len pre dospelých Elba Premium Suites) a "Chill Out Bar" (len pre dospelých).K dispozícii sú tiež dve tematické reštaurácie (rezervácia je nutná) len pre dospelých (francúzsky "La Brasserie" a taliansky "La Nonna"), ako aj lobby bar "La Boheme" a pool bar/reštaurácia "La Brasserie".V dobre udržiavanej vonkajšej oblasti sa nachádza veľká bazéna s šiestimi bazénmi (sladkou a slanou vodou) s vodopádmi, tobogány a samostatným detským bazénom.Ležadlá, slnečníky a balibety sú k dispozícii zadarmo.V areáli "Elba Premium Suites" sa nachádza ďalší plavecký bazén (25 m) s lehátkami, slnečníkmi a balibetmi a bar pri bazéne "Los Jameos".

Rezervovať si zariadenia:
Juniorsuite: Juniorské apartmány (asi 28 m²) sú štýlové a moderné, majú obývaciu izbu/spálňu s veľkou zariadenou terasou. Okrem toho izby majú klimatizáciu/kúrenie, telefón, minibar (za poplatok), zariadenie na prípravu kávy a čaju, Wi-Fi (vrátane), zrkadlo v plnej dĺžke, LED TV so satelitným príjmom, WC, sušič vlasov a kozmetického zrkadla. Alternatívne možno rezervovať na jedno použitie. (Obsadenosť: Dospelí do maximálne 3 rokov)
Suita: Apartmány majú rovnaké vybavenie ako juniorské suity, ale obývacia izba a spálňa sú oddelené dverami s krásnym výhľadom na hotelovú záhradu. Alternatívne možno rezervovať na jedno použitie. (Obsadenosť: dospelí do 3 rokov)
Prestige Room: rezervovať každý pri rezervácii Junior Suite a Suite. Zariadenie Prestige patria okrem iného župany a papuče, vankúšov, mini-bar s pivom, nealkoholické nápoje a vodu (vrátane s dennou náplňou), kávovar Nespresso s kapsulami pri príchode (denné Fülling) makier, 1x denne voľný vstup do areálu kúpeľov (od 16 rokov) a 15% zľava na aplikácie, trezor (v cene), večera (v reštaurácii podľa vlastného výberu (formou bufetu alebo a la carte), Wi-Fi v cene), neskorý check-out (v závislosti od dostupnosti) a recepčné služby.
Alternatívne je možné rezervovať na jedno použitie. (Obsadenosť: Dospelí najmenej 1 až maximálne 3)
Economy Juniorsuite (v lete): S rovnakým vybavením ako junior suite, ktorý sa nachádza v nevýhodnej polohe. Úspory junior suites sú rezervovateľné len s all inclusive. (Obsadenosť: Dospelí do maximálne 3 rokov)

Rezervovateľné možnosti stravovania: Polpenzia: raňajky a večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii. 4x týždenne večera v reštaurácii a la carte (minimálny pobyt 7 dní).

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky, obedy a večere v bufetovom štýle, obed aj pri bare pri bazéne "Los Jameos" možné, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v otvorenom bare od 8-24 hod. (Posledné objednávky o 23:00 hod.). Večera pri À - la carte reštaurácia v cene (minimálny pobyt 7 dní).
Poznámka: bezlepkové výrobky k dispozícii (na vyžiadanie/ak je k dispozícii na mieste). Pri rezervácii poznámku, zadajte prosím toto.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: Denné a večerné zábava.

Šport zahrnutý: stolný tenis (s vkladom), futbal, plážový volejbal a posilňovňa.

Šport za poplatok: biliard a tenis.

Wellness: za poplatok: "Thalasso Spa Elba Lanzarote" (vstup od 16 rokov) so saunou a masážami (rezervácia je nutná za poplatok).

Hotelové služby: parkovanie hotela (za príplatok), práčovňa (za príplatok).
**********
Wi-Fi zadarmo
**********

Poznámky: ****
Oblasť "Elba Premium Suites" je k dispozícii od 16 rokov !!
*
Upozorňujeme, že popis izby je uvedený pod kódom hotela ACE919.
****
Registrácia od 15.00 hod.
Odhlásenie do 12 hodín
****
Hotel má bezbariérové ​​izby (na vyžiadanie).
****

Poznámka 2: Hotel Kontakt:
Avd. Faro Pechiguera 1
35580 Playa Blanca
Tel .: 0.034-928518000
Fax: 0.034-928517245
e-mail:
Katalóg "Kanárske ostrovy" leto 2020 na strane 147.
Katalóg "Canaries · Madeira" Zima 2020/21 na strane 122.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.



Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.2 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}