Iberostar SelectionFuerteventura Palace
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Ocenenia: Sunny Heart Winner 2018

Hotel sa nachádza len dospelí!
Viac podrobností nájdete v časti "Poznámky".

KOMPLETNE RENOVOVANÉ ... PRIEMYSELNÁ LOKALITA ... STAR PRESTIGE SERVICE ...

Poloha: V miernej nadmorskej výške cca. 25 km dlhá piesočná pláž (cez schody na dosah). Po Jandii je to cca. 1,5 km. Doba prenosu: cca. 100 až 150 minút.

Vybavenie: Kompletne zrekonštruovaný v roku 2018, tento 8-podlažný komfortný hotel má 437 izieb rozložených v niekoľkých budovách. V hlavnej budove lobby, výťahy, prémiové wifi (vrátane), reštaurácia El Saladar, lobby bar, nová japonská špeciálna reštaurácia (s rezerváciou, za poplatok), barový salónik a butik, priestranný bazén so slnečnými terasami a krásnym výhľadom na more, 3 bazény a snack bar pri bazéne La Palapa ". Plážové ležadlá a slnečníky pri bazéne v cene, na pláži za poplatok.

Ubytovanie: dvojlôžková izba (D2-3G), cca. 32 m², s minibarom (za poplatok), klimatizáciou, trezorom, satelitnou TV, Wi-Fi (v cene), telefón, kúpeľňa so sprchou, WC, sušič na vlasy a balkón alebo terasu s výhľadom na hory.Dvojlôžková izba s bočným výhľadom na more (D1-3B) alebo výhľadom na more (D1-3A), inak ako D2G.Dvojlôžkové izby (D2V) majú terasu s priamym prístupom do zdieľaného bazéna (môžu byť využívané aj ďalšími hosťami).Izba Comfort Plus (D1-3K): Dvojlôžková izba v horných 3 poschodiach s výhľadom na more Star Dvojlôžková izba Prestige (D1-3H) s minibarom (naplnený pri príchode), satelitnou TV s plochou obrazovkou a zariadeným balkónom s výhľadom na more.Star Prestige Junior Suites (D2-3N) s balkónom alebo terasou a výhľadom na more.Star Prestige Suites (D2-3C), cca. 45 m² ponúka samostatnú spálňu a balkón alebo terasu s výhľadom na more.Súčasťou služby Star Prestige sú nasledujúce exkluzívne služby: kávovar na kapsuly (4 kapsuly/deň za poplatok), župany, osušky a papuče, prístup do exkluzívnej oblasti Star Prestige s bazénom, slnečník s výhľadom na more a balijské postele, otvorený bar s nápojmi a Ovocie, VIP salónik Star Prestige s miestnymi a medzinárodnými dennými novinami, kávovarom, nápojmi a občerstvením, samostatná časť v hlavnej reštaurácii a neskoré odhlásenie (v závislosti od dostupnosti).

Jedlo a pitie: Polpenzia alebo All Inclusive. Bufety. Na večeru sa žiada o vhodné oblečenie (bez minisukní a topánok pre ženy, pre mužov dlhé nohavice a bez košele bez rukávov).

All Inclusive: Všetky jedlá formou bufetu. Vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje 10.30-1.00. Od 10:30 do 12:00 poludnie kontinentálne raňajky. Sendviče, káva, čaj a koláč 16.00-18.00 hodín.

Zábava: počas dňa animačný program so športmi a hrami, večerné predstavenia, príležitostný tanec so živou hudbou.

Šport/zábava: Zahrnuté: Aerobik, plážový volejbal a telocvičňa. Za poplatok: tenisový a multifunkčný kurt a škola potápania.

Wellness: Za poplatok: moderne vybavené SPA Sensations s mokrým povrchom a liečebné kabíny. Kaderník.

Informácie: Platobné karty: Amex, Mastercard, VISA; Kategória krajiny: 5 hviezdičiek.

Poznámky k rezervácii: Rezervácie nie sú možné pre hostí mladších ako 16 rokov.

Sunny Heart Winner 2018
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky