Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Finca Torre Socorro
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Nachádza sa medzi rezortom Puerto de la Cruz a malebnou idylickou dedinkou San Juan de las Ramblas, cca. 150 m nad morom uprostred krásnej zelenej pláže Finca na strmom svahu a obklopenej banánovými plantážami. 4 domy a Wohneinsiten sú rozmiestnené na svahu, z ktorých každý má nádherný výhľad na pobrežie.
Z finca máte jedinečný výhľad na more a krásnu, čiernu pláž El Socorro.
Najbližší supermarket a reštaurácie sú cca. 2 km, najbližšia obec San Juan de la Rambla je cca. Obľúbený letovisko Puerto de la Cruz je vzdialený 3 km. 10 minút jazdy autom.
Pláž El Socorro sa nachádza niekoľko minút jazdy priamo pod fincou, golfové ihrisko Buenavista je cca. 25 minút jazdy autom.

Zariadenia: 4 rôzne a samostatné domy sú pomenované podľa 4 rôznych druhov paliem (Datilera, Canaria, Kentia a Washingtona), ktoré sú obklopené terasami a krásnymi dobre udržiavanými záhradami, kde rastú aj pomaranče, papája, banány atď. Ležadlá, stôl a stoličky sú k dispozícii pre hostí v záhrade alebo na terase.
Každý dom je vkusne vyzdobený s dôrazom na detail, s útulnou obývacou izbou, samostatnou spálňou, plne vybavenou kuchyňou, kúpeľňou so sprchou a WC, všetky domy majú satelitnú TV.
Dve obytné jednotky "Datilera" a "Kanársko" sú v dome vedľa alebo čiastočne nad sebou, ostatné dve jednotky sú oddelené.

Rezervovať si zariadenia:
Dom 1: Datilera a Kentia: Každý dom má 1 samostatnú spálňu. (Obsadenosť: dospelí od 1 do 2 detí do 1 rokov)
Dom 2: Canaria: Má 2 oddelené spálne. (Obsadenosť: dospelí aspoň 2 až max 4 deti do 1 rokov)
Dom 3: Washingtonia (možnosť rezervácie len na vyžiadanie): Je najväčší zo 4 domov (max 6 dospelých) a má 3 oddelené spálne (2x s 2 lôžkami/1 s manželskou posteľou), 2 kúpeľne, z ktorých jedna je integrovaná do jednej spálne. Na terase je stôl so stoličkami pre 6 osôb a malá izba s práčkou a malým grilom. V opačnom prípade rovnaké vybavenie ako ostatné domy. (Obsadenosť: dospelí od 2 do 6 detí do 1 rokov)

K dostaniu Jedlo: Iba izba: bez stravy.

Kategória Krajina: Finca

Ako sa tam dostať: Od letiska South smerom na východ k Santa Cruz, prechádzajúce dediny Poris de Abona, Candelaria a Radazul. Pred Santa Cruz uvidíte značky: "Conexión Autopista Norte" a "La Laguna".
Tu odbočte doprava.
(Na pravej strane je veľké nákupné centrum "Carrefour" a "Fred Olsen," a stavebné.)
Pokračujte na severnej diaľnici "AUTOPISTA NORTE" v smere "La Laguna", "Tacoronte", prejdením "Puerto de la Cruz" a pokračujte na koniec diaľnice v "Los Realejos", potom po ceste smerom k "Icod de los Vinos ".
Potom pokračujte
Zo severného letiska LOS RODEOS odbočte smerom na PUERTO DE LA CRUZ a pokračujte na konci diaľnice v "Los Realejos", potom po ceste smerom k "Icod de los Vinos".
***
Na tejto ulici sa dostanete po cca. 3,8 km od konca diaľnice, na pravej strane čerpacej stanice CEPSA v blízkosti pláže "PLAYA SOCORRO".
Prosím, zastavte sa na čerpacej stanici, pretože tu sa stretnete s majiteľmi finca.

Hotelové služby: Úvodné a záverečné upratovanie.
Uteráky: 2 krát, zmena listy 1x týždenne.
Malá uvítací balíček hotela.
**********
Wi-Fi vo všetkých ubytovacích hotela.
**********

Poznámky: Domáce zvieratá sú povolené na vyžiadanie.
***
Schauinsland-cestovanie hodnotenie 3 slniečok z dôvodu individuálny rekreačný charakter.
***
Ceny patrí požičovňa áut z/na letisko (VW UP alebo podobných požičovní podmienok) a pri rezervácii kódovania TFS632O bez áut a bez prevodu, dajte nám prosím vedieť tu príchod ohľadom vyzdvihnutie kľúčov s.
***
Dôležité: Pri príchode na letisko Tenerife South, prosím kontaktujte náš sprievodcu priamo (príletová hala č. 17).
***
Trasy sú k dispozícii na mieste na letisku prostredníctvom nášho sprievodcu alebo prostredníctvom našej rezervácie.
***
Ďalšia poznámka: Finca hostia vykonávajú svoju dovolenku individuálne a sú často na cestách. Preto sa nevykonávajú pravidelné pracovné hodiny turistických sprievodcov. Skôr má každý cestujúci príležitosť na telefonické stretnutie v prípade potreby. Kategorizácia finca je len hrubým sprievodcom, pretože zariadenie je individuálne a nemá služby hotela!

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regiónyTento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}