Finca La Sorriba
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Umiestnenie: Finca La Sorriba sa nachádza vo veľmi pokojnej a vidiecke oblasti, cca. 300 m nad morom s krásnym výhľadom na more a na sopku Teide. Je to ideálne miesto na relaxáciu a odpočinku, a pre rad firiem (napr. Rovnako ako pešiu turistiku, tenis, golf, paragliding, atď).

Vybavenie: Finca La Sorriba sa skladá z dvoch domov, dom Candelaria a Dom Carmen. Bazén na obrázku (nezohrieva) sa používa zákazník. zahrnuté Wi-Fi.

Rezervovať si zariadenia:
Dom Carmen typu A: Dom je dvojpodlažný a má v hornej časti 2 oddelené spálne (1x s 2 samostatnými lôžkami a 1x s manželskou posteľou), americká kuchyňa, mikrovlnná rúra, opekač, rýchlovarná kanvica, kávovar, sklokeramická varná doska s 4 platňami, Stolička, kúpeľňa so sprchovacím WC.
V spodnom poschodí je obývacia izba s gaučom, kreslo, SAT-TV, zariadený balkón/terasa. (Obsadenosť: Dospelí od 1 do 4)
Dom Candelaria Typ B: Nábytok je rovnaký ako v dome Carmen, len tu sú všetky izby na prízemí a sú tu 2 spálne s 2 oddelenými lôžkami. (Obsadenosť: Dospelí od 1 do 4)

K dostaniu Jedlo: Iba izba: bez stravy.

Kategória Krajina: Finca

Popis cesty: Z južného letiska "Reina Sofia" po diaľnicu smer Santa Cruz.
Po cca. 60 km pred Santa Cruz, prejdite podľa značiek na "Conexión Autopista de Norte" (severná diaľnica) a potom sa riadte značkami do Puerto de la Cruz.
Cesta okolo Puerto de la Cruz smerom k Los Realejos/Icod. V diaľnici Los Realejos sa diaľnica mení na krajinu, vedie doľava a pokračuje po tejto pobrežnej ceste smerom k ICOD DE LOS VINOS.
Po cca. Po 8 km prejdete cez dedinu San Juan de la Rambla, pokračujete po ceste a prejdete tunelom Santo Domingo, asi po 1.000 m po tuneli dosiahnete veľké kruhové objazdenie.
Vezmite výjazd (salida) LAS CUCHARAS/LOS MORISCOS. Potom postupujte podľa označenia BODEGON 7 SIETE ISLAS. Tu v reštaurácii BODEGON 7 ISLAS vás správca spozná a príde do ubytovania LA SORRIBA.
Z letiska Sever "Los Rodeos" odbočte smerom na diaľnicu Puerto de la Cruz.
Cesta okolo Puerto de la Cruz smerom k Los Realejos/Icod. V diaľnici Los Realejos sa diaľnica mení na krajinu, vedie doľava a pokračuje po tejto pobrežnej ceste smerom k ICOD DE LOS VINOS.
Po cca. Po 8 km prechádzate dedinkou "San Juan de la Rambla", pokračujte na ceste a prejdite tunelom "Santo Domingo" a asi 1000 metrov po tuneli dosiahnete veľké kruhové objazdenie.
Vezmite výjazd (salida) LAS CUCHARAS/LOS MORISCOS. Potom postupujte podľa označenia BODEGON 7 SIETE ISLAS. Tu v reštaurácii BODEGON 7 ISLAS vás správca spozná a príde do ubytovania LA SORRIBA.

Hotelové služby: Úvodné a záverečné upratovanie.
Uteráky: 2 krát, zmena listy 1x týždenne.

Poznámky: ***
Schauinsland-cestovanie hodnotenie 3 slniečok z dôvodu individuálny rekreačný charakter.
***
Ceny patrí požičovňa áut z/na letisko (VW UP alebo podobných požičovní podmienok) a pri rezervácii kódovania TFS647O bez áut a bez prevodu, dajte nám prosím vedieť tu príchod ohľadom vyzdvihnutie kľúčov s.
***
Dôležité: Pri príchode na letisko Tenerife South, prosím kontaktujte náš sprievodcu priamo (príletová hala č. 17).
***
Trasy sú k dispozícii na mieste na letisku prostredníctvom nášho sprievodcu alebo prostredníctvom našej rezervácie.
***
Ďalšia poznámka: Finca hostia vykonávajú svoju dovolenku individuálne a sú často na cestách. Preto sa nevykonávajú pravidelné pracovné hodiny turistických sprievodcov. Skôr má každý cestujúci príležitosť na telefonické stretnutie v prípade potreby. Kategorizácia finca je len hrubým sprievodcom, pretože zariadenie je individuálne a nemá služby hotela!

Poznámka 2: Zvieratá nie sú dovolené!

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regiónyzobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky