Casa Tejero
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Nachádza sa nad kostolom "Coromoto" v obci La Guancha, obklopený poľnohospodárskou oblasťou s pestovaním vína, zemiakov, ovocných stromov a zeleniny. Centrum La Guancha je vzdialené 600 metrov. V blízkosti (asi 300 metrov), ale aj príležitostí pre malé nákupy, reštaurácia a bar. 15 minút, kde nájdete pláže, prírodné zátoky a bazén v obciach San Marcos, Las Aguas a Charco del Viento. Puerto de la Cruz je vzdialený 14 km a letisko South Reina Sofia je vzdialené 110 km.

Vlastnosti: Old kanárske dom, ktorý bol kompletne obnovený v roku 2003. S pekným "Patio" vo vstupnom priestore s lehátkami, dreveným stolom a lavicami a malou okrasnou záhradou. zahrnuté Wi-Fi.

Rezervovať si zariadenia:
Dom: Dom je vkusne vyzdobený a zdobený detailmi Kanárskych ostrovov.V obývacej izbe je krb, satelitná TV (len miestne kanály), lavica s čítacou lampou a malý stôl.Kuchyňa je otvorená pre salón a tiež má rustikálny krb na grilovanie.Malá kuchynka je plne vybavená.Plynový sporák so 4 krúžkami, chladničkou, odšťavovačom, kávovarom, hriankovačom, mikrovlnnou rúrou, malým jedálenským stolom so stoličkami.Okrem kuchyne je iná jedáleň, ktorá je fantastická pre obsadenie 6 osôb.V spodnej časti domu sú 2 z 3 spální, 1.Spálňa s 2 samostatnými lôžkami a veľkou vstavanou skriňou a TV (iba národné kanály).V 2.Spálne sú spoločne s dvoma lôžkami, veľká vstupná hala a vlastná veľká kúpeľňa s vaňou (jacuzzi) a sprchou, WC/umývadlo, všetky kachľové s prírodným kameňom.V dolnej časti je ďalší 2.Sprchovací kút, práčka.Žehliaca doska žehličky sú tiež k dispozícii.Dve ďalšie osoby môžu byť v spálni v 1.Podlahový pobyt, ktorý sa dosahuje cez úzke drevené schodisko z vonku. (Obsadenosť: Dospelí od 1 do 6)

Rezervovať si stravovacie zariadenia: Iba izba: nie jedlo.

Kategória Krajina: Finca

Popis cesty: Z južného letiska po diaľnicu smer Santa Cruz. Tesne pred Santa Cruz odbočte na severnú diaľnicu a prejdite okolo Puerto de la Cruz smerom k Icod de los Vinos (C 820/TF 5).
Na výjazde LA GUANCHA/potom odbočte vľavo. Tu jazdíte na križovatke. (na pravej strane cesty) a o niečo ďalej na ľavej strane vedľa botiga VIÑATIGO. Po cca. 100 metrov uvidíte značku (na ľavej strane cesty) BIENVENIDO A LA GUANCHA.
Len o niekoľko metrov ďalej (ostrý) odbočte vpravo, choďte rovno až do konca tejto cesty (T). Tam odbočte doľava na ulicu San Antonio.
Krátko pred kostolom COROMOTO na pravej strane ulice je dom Cho Juan, žltý dom.
Cesta po tejto ceste San Antonio, ktorá je tu úzka, stále cca. 150 m ďalej do kopca. Zapíšte prosím na ľavej strane domu číslo 18.
Teraz prejdite malú chodník vľavo pred domom 18 pozdĺž (20m), až kým prídete na drevené dvere s nápisom "Casa Tejero".
Prosím, zavolajte majiteľa, aby tu čakal.

Hotelové služby: Upratovanie: úvodné a záverečné upratovanie vrátane, Zmena posteľnej bielizne raz za týždeň, výmena uterákov dvakrát do týždňa.
zahrnuté Wi-Fi.

Poznámky: ***
Schauinsland-cestovanie hodnotenie 3 slniečok z dôvodu individuálny rekreačný charakter.
***
Ceny patrí požičovňa áut z/na letisko (VW UP alebo podobných požičovní podmienok) a pri rezervácii kódovania TFS613O bez áut a bez prevodu, dajte nám prosím vedieť tu príchod ohľadom vyzdvihnutie kľúčov s.
***
Dôležité: Pri príchode na letisko Tenerife South, prosím kontaktujte náš sprievodcu priamo (príletová hala č. 17).
***
Trasy sú k dispozícii na mieste na letisku prostredníctvom nášho sprievodcu alebo prostredníctvom našej rezervácie.
***
Ďalšia poznámka: Finca hostia vykonávajú svoju dovolenku individuálne a sú často na cestách. Preto sa nevykonávajú pravidelné pracovné hodiny turistických sprievodcov. Skôr má každý cestujúci príležitosť na telefonické stretnutie v prípade potreby. Kategorizácia finca je len hrubým sprievodcom, pretože zariadenie je individuálne a nemá služby hotela!

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regiónyTento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky