Goulielmos Hotel
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Miesto:
Hotel Goulielmos Hotel sa nachádza cca. 500 metrov od Akrotiri mesta. Najbližšia pláž je vzdialená cca. 300 metrov. Turistické centrum je cca. 11 km. Supermarket je asi po. m dosiahnuť 200. Najbližšia bary a reštaurácie sú len pár metrov od asi 500. Najbližšie nočný klub sa dostanete po cca km. 11 Mobility autobusová zastávka poskytujúce (cca 15 m). nemocnica je pre lekársku starostlivosť v prípade núdze asi 11 km ďaleko. The (JTR) letiska je cca. 11 km ďaleko.

Vlastnosti:
V roku 2015 novo zrekonštruovaný 4-hviezdičkový rezort hotel má celkom 27 izieb. Je vybavený 24-hodinová recepcia (check-in od 14:00 Check out do 12:00), lobby, klimatizáciu, trezor (zdarma) a parkovisko (zdarma). Ku stravovanie patrí reštaurácia a snack bar je. Existujú dva bary v hoteli sa teší na Vašu návštevu. Vo verejných priestoroch je k dispozícii hotel. Tieto upratovacie a recepčné služby sú zadarmo. Izbová služba a práčovňa/žehlenie bielizne sú za poplatok.

pool:
Vonkajší priestor hotela zahŕňa bazén. Tu dáždniky sú k dispozícii zadarmo.

Stravovanie:
Raňajky formou bufetu.

Šport/Zábava:
V cca. 10 kilometrov od hotela sú (väčšinou z miestnych dodávateľov) ďalších vodných športov. Kúpeľné služby: slnečnou terasou ak je to nutné. poplatok.

Doplňujúce informácie:
U niektorých zariadení alebo činností, môže byť spoplatnené. Niektoré služby sú závislé na ročnom období a miestnych klimatických podmienkach. Jazyky: angličtina. Kreditné karty: Visa, American Express a Euro/Mastercard.

Štandardná suita Junior (s výhľadom na more):
S manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami, detská postieľka (zdarma), internet (zdarma) a satelitný TV s plochou obrazovkou. Kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Dvojlôžková izba Standard (výhľad do záhrady):
S manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami, detská postieľka (zdarma), internet (zdarma) a satelitný TV s plochou obrazovkou. Kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Izba Superior (výhľad do záhrady):
S manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami, detská postieľka (zdarma), balkón, internet (zdarma) a satelitný TV s plochou obrazovkou. Kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Izba Superior (s výhľadom na more):
S manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami, detská postieľka (zdarma), balkón alebo terasa, internet (zdarma) a satelitný TV s plochou obrazovkou. Kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky