Country Inn & Suites By Carlson Panama Canal Hotel
* * * * *

konečná cena za os.: 1 132 €
Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Umiestnenie:
Tento hotel sa nachádza v blízkosti centra mesta, v blízkosti mnohých turistických atrakcií vrátane Starého Mesta, Panamskej železnice, Smithsonian Institution, Flamingo Plaza (nočné kluby a reštaurácie) a Puente des las Americas. Hotel má výhodnú polohu aj na miestnom letisku Marcos Gelabert, odkiaľ môžu cestovať do rôznych častí krajiny. Promenáda je priamo oproti hotelu a je dlhá odhadom 3 km. Tu si môžu hostia vyskúšať rôzne aktivity. Medzinárodné letisko Tocumen je vzdialené približne 23 km.

Zariadenie:
83 dvojlôžkových izieb, 9 apartmánov, 64 juniorských apartmánov a 3 apartmány vás pozývajú k pobytu v klimatizovanom hoteli. Recepcia je otvorená nepretržite. K dispozícii sú rôzne zariadenia a služby - trezor, lekárska pomoc, izbová služba, práčovňa, konferenčná miestnosť, biznis centrum a práčovňa na mince. Vo verejných priestoroch je k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet. K dispozícii sú aj bezbariérové ​​zariadenia. Na nákupy a prechádzky môžete využiť obchod so suvenírmi a ďalšie obchody. K pozemku patrí krásna záhrada a detské ihrisko. V prípade potreby sú cestujúcim k dispozícii parkovacie miesta s vlastným autom.

Ubytovanie:
Izby sú vybavené kúpeľňou a klimatizácia je ovládateľná klimatizáciou. Štandardným vybavením väčšiny izieb je balkón, ktorý ponúka ďalší priestor na odpočinok a relaxáciu počas pobytu. Výhľad na more tiež zaručuje príjemné prostredie v mnohých ubytovacích jednotkách. Hostia môžu pohodlne spať na posteli veľkosti king. K dispozícii je tiež trezor a minibar. K dispozícii je tiež chladnička, malá chladnička, mikrovlnná rúra a príslušenstvo na prípravu kávy / čaju. K vybaveniu patrí práčka a žehliaca súprava. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy sú zabezpečené pohodlným vybavením s pripojením na internet, telefónom, TV, rádiom a WiFi. Kúpeľne majú sprchovací kút, vaňu a vírivku. K ďalšiemu pohodliu patrí sušič vlasov. Ubytovanie ponúka nefajčiarske izby.

Šport / zábava:
Vonkajší bazén s časťou pre deti je ideálny pre aktívny odpočinok a pravidelný aqua tréning. Ležadlá pod slnečníkmi na terase vás pozývajú na odpočinok. Vírivka v kúpacej oblasti sľubuje príjemný relax. Existuje veľa možností, vrátane tenisu, fitnes štúdia, stolného tenisu, kúpeľov, sauny a solária.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, ako napríklad jedáleň, jedáleň, kaviareň a bar. Hostia si môžu vychutnať rôzne špeciality v nefajčiarskej, klimatizovanej reštaurácii. Možnosť rezervácie cez noc vrátane raňajok. Každé ráno sa pripravuje bohatá raňajky formou bufetu.

Kreditné karty:
Hotel akceptuje tieto kreditné karty: American Express, Visa a MasterCard.

Poznámka:
Dostanete konkrétnu službu, ktorú ste si rezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ neboli prijaté konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s prenocovaním s raňajkami (alebo: bez stravy) v kategórii štandardných izieb.
Voliteľné použitie vlastných hotelových zariadení (napr. Solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a splatné na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Sumu určuje príslušné mesto. Pred odchodom sa informujte.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.
zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
4.8. - 12.8.2021
1 132,00 €
9.8. - 17.8.2021
1 132,00 €
10.8. - 18.8.2021
1 101,00 €
31.8. - 8.9.2021
1 113,00 €
2.9. - 10.9.2021
1 113,00 €