Waldorf Astoria Panama
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Miesto:
Hotel sa môže pochváliť centrálnou polohou v centre mesta Panama City.

Vlastnosti:
Hotel ponúka hosťom 153 izieb. Rôzne zariadenia a služby zahŕňajú opatrovanie detí, opatrovanie detí, izbová služba, konferenčná miestnosť a business centrum. Wi-Fi (za poplatok) poskytuje hosťom prístup na internet vo verejných priestoroch. Pri príchode autom si môžu hostia zaparkovať v garáži alebo na parkovisku. K dispozícii je aj kyvadlová doprava.

Ubytovanie:
V izbách je kuchyňa a kúpeľňa; príjemné vnútorné prostredie je zaručené klimatizáciou.Výhľad na more zaručuje aj príjemné prostredie v mnohých ubytovacích zariadeniach.Izby majú posteľ typu "king".K dispozícii sú prístelky.K dispozícii je tiež trezor, minibar a písací stôl.K dispozícii je tiež mini-chladnička a čaj/kávovar.Rôzne možnosti komunikácie a zábavy poskytujú komfortné vybavenie, ako je prístup na internet, telefón, TV, rádio, hi-fi, budík a WiFi.Izby v izbách sú vybavené papučami.Kúpeľne majú sprchu, vaňu a vírivku.Fén a župany môžu byť použité pre každodenné použitie.Bezbariérové ​​izby sú rezervovateľné.Ubytovanie ponúka rodinné izby, izby pre nefajčiarov a izby pre fajčiarov.

Šport/Zábava:
Vnútorné a vonkajšie bazény sú ideálne pre pravidelné akvakultúry a aktívnu rekreáciu. Na opaľovanie pozvite ležadlá. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne. Rozmanitosť ponúka tenis, telocvičňa, kúpele, saunu, kozmetický salón, masáže a vodoliečba. Medzi ďalšie výhody patrí zábavný program pre deti s množstvom aktivít.

Stravovanie:
Môžete si vybrať raňajky, obed alebo večeru. K dispozícii sú aj špeciálne jedlá vrátane vegetariánskych jedál. Okrem toho hotel ponúka občerstvenie.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.
zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky