Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Las Americas Golden Tower
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Designed by slávny architekt Carlos Ott, je hotel centrálne umiestnený v modernom finančnom centre Panamy. V blízkom okolí nájdete nákupné centrá a početné reštaurácie. Staré mesto Casco Antiquo je cca. Za 10 minút jazdy autom a medzinárodné letisko Tocumen je cca. 25 minút jazdy autom.

Vybavenie: Hotel Las Americas Golden Tower je moderná 30-poschodová výšková budova s ​​celkom 285 izbami. Vybavenie zahŕňa lobby s recepciou, Wi-Fi (zdarma), posilňovňa (vrátane), business centrum, executive salónik, krytý bazén, kozmetický salón a kúpeľné centrum (za poplatok). Hotelová reštaurácia "Aurum" slúži pravdepodobne najznámejším bufetom mesta s medzinárodnými lahôdkami. V hoteli je aj bar.

Oficiálne trieda: 5 Hviezdičky

Izba Deluxe (DX): Izby v modernom dizajne kombinujú komfort s luxusom a sú veľmi priestranné s priemerom 44 metrov štvorcových. Nachádzajú sa na poschodiach 7-27 a ponúkajú tak privilegovaný výhľad na mesto. K vybaveniu patrí posteľ typu king alebo 2 manželské postele, vaňa alebo sprcha/WC, sušič vlasov, Wi-Fi (v cene), trezor, interaktívna TV so zábavným systémom, minibar (za príplatok), žehlička a žehliaca doska, 24 hodín. Izbová služba (za poplatok) a zvukotesné okná.

Stravovanie: Raňajky formou švédskych stolov.

Hotelová kategória: 4,5

Obmedzená mobilita

Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4,5
Hodnotenia klientov: 4.5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}