Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Riande Granada Hotel
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Miesto:
Toto ubytovacie zariadenie sa nachádza v samotnom centre mesta Panama a je situované v obchodnej štvrti mesta Panama. Finančné centrum mesta a hlavné nákupné strediská nájdete v bezprostrednej blízkosti. Navyše hostia objavia niektoré z najlepších nočných miest v Panamskej štvrti, len pár krokov od hotela. Do Panamského prieplavu sa dostanete za 20 minút jazdy autom.

Vlastnosti:
Klimatizovaný hotel má 161 izieb.Recepcia je otvorená 24 hodín.Jednotlivé podlažia sú ľahko prístupné výťahom alebo schodiskami.Súčasťou ubytovacieho zariadenia je šatňa, trezor a zmenáreň.Wi-Fi (za poplatok) poskytuje hosťom prístup na internet vo verejných priestoroch.Dom má zariadenie s prístupom pre invalidné vozíky.Nákupné zábava ponúka supermarket a ďalšie obchody.Hotel má tiež novinový stánok.Pri príchode autom si môžu hostia zaparkovať v garáži alebo na parkovisku.Kola môžu byť zaparkované v existujúcom sklepe.K dispozícii sú aj zdravotnícka pomoc, izbová služba, práčovňa a mince.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia môže byť použitá na ovládanie vnútorného podnebia. Vo väčšine izieb je štandardný balkón. Izby majú manželskú posteľ alebo posteľ typu "king". K dispozícii je tiež trezor. Kávovar je tiež štandardný. K dispozícii je tiež práčka a žehliaca sada. Pre optimálny komfort, prístup na internet, telefón, TV, rádio a WiFi. Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou. K dispozícii je tiež sušič vlasov. K dispozícii sú izby s bezbariérovým prístupom a bezbariérové ​​kúpeľne.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén s priestorom pre deti je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu a pravidelné aqua-tréning.Lehátka a slnečníky zaručujú relaxačné hodín.Variety ponúkajú rôzne športové zariadenia, ktoré sú ponúkané v ubytovaní.Patria sem napr.Tenis, plážový volejbal a minigolf a za poplatok golf a jazdu na koni.Cestovatelia môžu využiť posilňovňu, biliard a posilňovňu a aerobik, ktoré sú k dispozícii za poplatok.Po dlhom dni si hostia môžu oddýchnuť v kúpeľnom areáli, kde sa nachádza kúpele a solárium.Platená ponuka zahŕňa masáže.Za zábavou má kasíno.

Stravovanie:
Možnosti stravovania zahŕňajú jedáleň, jedáleň, kaviareň, bar a krčma. Možnosť rezervácie cez noc vrátane raňajok. Bohaté raňajky formou bufetu zaručujú dobrý štart do dňa. V čase obeda je možnosť výberu medzi bufetom, à la carte a menu a večer medzi à la carte a menu. K dispozícii sú aj špeciálne jedlá vrátane diétnych jedál. Okrem toho hotel poskytuje špeciálne stravovacie služby.

Kreditné karty:
K dispozícii sú nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 3,5
Hodnotenia klientov: 4 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}