Residencial Pina
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: V privilegovanom prostredí, cca. 500 m od centra mesta, váš hotel ponúka krásny výhľad na záliv Funchal.

Vybavenie: Tento malý hotel sa skladá z celkom 20 komfortných izieb, 24-hodinová recepcia, Wi-Fi (súčasťou balenia), raňajková miestnosť, bar, bazén so slnečnou terasou a panoramatický výhľad na Funchal.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Dvojlôžkové izby majú vaňu/WC, sušič na vlasy, telefón a káblovú TV, Wi-Fi (súčasťou balenia) a terasu alebo balkón. Čiastočne s výhľadom na more. Niektoré izby majú tiež malú kuchynku s chladničkou (za príplatok, len na vyžiadanie). Možnosť rezervácie aj ako dvojlôžková izba na jedno použitie.

K dostaniu Jedlo: BB: Kontinentálne raňajky.

Oficiálne trieda: 2 Hviezdičky

Smery: Cesta z letiska Funchal (FNC):
Z letiska prejdite na diaľnicu a potom opustite č. 12 "Funchal/Campo da Barca". Pokračujte až do prvého semaforu a odbočte vľavo na značku Funchal (Pena). Postupujte po ceste cca. 1 km od tretieho priesečníka. Odbočte vpravo a odbočte vpravo opäť na prvú ulicu "Rua do Pina". Odbočte vľavo na druhú ulicu "Travessa do Pina" (po 300 metroch). Hotel Residencial Pina nájdete po 200 metroch vľavo.
**
Podmienky prenájmu auta nájdete na našej stránke: de

Hotelové služby: parkovanie (v závislosti od dostupnosti vrátane).
Deposit (za príplatok).
Wi-Fi (v cene).
Detské postieľky (v závislosti od dostupnosti vrátane).

Poznámky: Domáce zvieratá nie sú psi.

***
Nie sú žiadne bezbariérové ​​izby k dispozícii.

***
KONTAKT HOTELU:
RESIDENCIAL PINA
TRAVESSA DO PINA 8
9050-074 Funchal (Madeira)
PORTUGALSKO
TELEFÓN: 351 291-228 783
TELEFAX: 351 291 223 029

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regiónyzobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky