Quinta Bela São Tiago
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Postavený v roku 1894, Quinta Bela São Tiago je obklopený 5700 metrov štvorcových pozemkov a nachádza sa v bývalej ušľachtilej zóne mesta.Z terasy máte neskutočný výhľad na Atlantik, záliv Funchal a okolité hory.Pevnosť São Tiago s výstavným centrom je v bezprostrednej blízkosti hotela, autobusová stanica, stanica lanovky Monte a starý trh v Funchale sú vzdialené len pár minút chôdze.Mesto Funchal ponúka množstvo nákupných možností, kaviarní, barov, reštaurácií a mnoho krásnych prechádzok a vyhliadok.Niekoľko zaujímavých múzeí, historických budov, mestského divadla, kín, parkov a záhrad dopĺňa rôznorodú kultúrnu ponuku tohto kozmopolitného mesta.

Vybavenie: Dom matky bol obnovený s veľkou starostlivosťou a pozornosťou k detailu. Hotel má 3 poschodia, výťah, sladkovodný vonkajší bazén s panoramatickým výhľadom. K dispozícii je tiež sauna, vírivka, turecké kúpele a posilňovňa. Reštaurácia "O Pórtico" sa nachádza v starej časti domu v bývalej jedálni a ponúka komfortné a útulné prostredie s regionálnymi a medzinárodnými špecialitami. Bohaté raňajky formou bufetu vás očakávajú v zimnej záhrade, kde môžete sledovať východ slnka nad mestom Funchal.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: dvojlôžkové izby majú kúpeľňu/WC, klimatizáciu, trezor, telefón, internet/faxové spojenie, káblovú TV a minibarom. Tieto izby sú umiestnené na vedľajšom pozemku a nemajú balkón. Balkón izby s výhľadom do záhrady alebo s výhľadom na more izby sú k dispozícii za príplatok.
Single: Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby pre jednu osobu (bez balkóna). Double/single záhrada (s balkónom) alebo double/single výhľad na more (s balkónom) sú k dispozícii za príplatok.
Junior Suite s výhľadom na oceán: Junior suites majú výhľad na more rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale s prídavným otvoreným obývacou izbou a balkónom s výhľadom na more.
Apartmán s výhľadom na more: apartmán s výhľadom na more majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale väčšie, s oddeleným obývacou izbou a balkónom s výhľadom na more.
Double Premium Ocean View: Double Premium s výhľadom na more sú vybavené rovnako ako dvojlôžková izba výhľad na more (s balkónom), ale sú v horných poschodiach (zima 2019/2020 a leto 2020: 2. alebo 3. poschodie). Exkluzívne pre Schauinsland-cestovné rezervácie. K dispozícii sú nasledujúce služby: kávovar (Dolce Gusto) 2 kapsulami zadarmo (len pri príchode), župany, papuče, fľašu vody, fľašu vína Madeira a medovník.
Dvojlôžková izba Typ I: V dvojlôžkových izbách typu I majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby (bez balkóna), však, obmedzená dostupnosť, špeciálna cena a len s polpenziou je to možné. Double Garden strana (s balkónom), typu I rezervácie k dispozícii. Dvojlôžková izba typu I s výhľadom na more (s balkónom) rezervácie k dispozícii. K dispozícii aj ako dvojlôžková izba záhradného typu I na jedno použitie (s balkónom). K dostaniu tiež ako dvojitý výhľadom na more izba typu I na jedno použitie (s balkónom).
Dvojlôžková izba s výhľadom na more Typ O: dvojlôžková izba s výhľadom na more Type O majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžková izba výhľad na more (s balkónom), však, obmedzená dostupnosť a špeciálne cenou.
Dvojposteľová izba typu A (FNCA10): Inak rovnaké zariadenie ako dvojlôžková izba s výhľadom na more a bez balkóna (DA).
Double Premium Amazing Sea View: rovnaký ako pohľad DZ Premium oceánu, ale sú k dispozícii iba v lete aj v zime 20 21 s obmedzenou kontingentu.

K dostaniu Jedlo: BB/HB/FB: raňajky, obed, čiastočne € set ponuky a večere Tagesmenü.Alternativ à la carte na všetkých reštauráciách, bez Aufpreis.20 pripisovaná ceny z jedálneho lístka. "Dine Around Concept:" Hľa Hotelový servis Upozorňujeme, že je určený pre špeciálne večerné akcie (napr degustačné menu alebo folklórne večery.) Ďalšie náklady, ktoré majú byť vyplatené na mieste.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Popis cesty: Pokyny z letiska Funchal (FNC): Poznačte si tiež sezónu!
Z letiska prejdite na diaľnicu smerom na Funchal a odbočte na výjazd "Campo da Barca/Funchal" po ceste smerom k Campo da Barca/Funchal.Pokračujte po ceste do Funchalu.Hneď ako uvidíte požiarnu stanicu vpravo, odbočte doľava (ľavý pruh).Opäť prejdite po ceste, kým neuvidíte nákupné centrum Anadia vpravo.Odbočte doľava smerom k "Mercado dos Lavradores".Choďte po ľavom jazdnom pruhu a prejdite na kruhový objazd (socha uprostred).Nechajte kruhový objazd na 1.Ukončite (vpravo) a potom znova odbočte doľava a prejdite smerom hore do "Rua Bela Sao Tiago".Na pravej strane nájdete svoj hotel.
****
Podmienky prenájmu auta nájdete na našej stránke: de

Wellness: fitnes, sauna, parný kúpeľ a vírivka za poplatok.

Hotelová služba: Dine-Around-Service (zmeny vyhradené):
Večeru si môžete vychutnať v nasledujúcich hoteloch ako súčasť polpenzie (pracovné dni sa môžu kedykoľvek zmeniť, naši zákazníci dostanú informácie na recepcii pri príchode):
Quinta das Vistas: streda a sobota (streda Fado večer za malý príplatok)
Quinta do Monte: utorok
Quinta do Estreito: Štvrtok folklórny večer s jedlom espetada (za malý príplatok)
Quinta Bela Sao Tiago: Pondelok a piatok
Prevody v týchto dňoch medzi zahrnutými hotelmi.
Hotelové parkovisko (garáž) zdarma pre hotelových hostí (v závislosti od dostupnosti).
Wi-Fi (na recepcii hotela).

Poznámky: Upozorňujeme, že pre obsadenie 2 dospelých a max. 2 deti dieťa, z dôvodu priestoru bez záchvatu. Detská postieľka v izbe rodičov môže byť poskytnutá. Dieťa musí spať v posteli rodičov. Len s 2 dospelými a 1 detským dieťaťom je možnosť samostatnej detskej postieľky.

***
Hotel Kontakt:
QUINTA BELA São TIAGO
RUA BELA DE SAO TIAGO
9050-042 FUNCHAL
Portugalsko/MADEIRA
TELEFÓN: 00351-291-204500
TELEFAX: 00351-291-204510
E-MAIL: REZERVÁCIE @ QUINTABELASAOTIAGO. COM
***********************
1 bezbariérový dvojlôžková izba je k dispozícii na vyžiadanie.

Poznámka 2:
Katalóg "slnečné destinácie" Summer 2020 na strane 227.
Katalóg "Canaries · Madeira" Zima 2020/21 na strane 205.

Sezóna Poznámka: vstupenky na tribúny na karnevale: Skúsenosti veľký sprievod na 13/02/2021 zblízka a rezervovať izbu vo voľbe tribúny lístky s kódovacím FNC516 (€ 29 za karty a obmedzenej dostupnosti).
**
Každoročne slávny festival kvetov na Madeire koná-v "Festa da Flor". Zažiť túto udalosť zblízka a kvetinová, že ste si jeden z vyhľadávaných miest iba 41 € za osobu na jednej z tribúny v prístave Funchal, aby mohli svedkom veľkého sprievodu na 09/06/2020 a 02/05/2021. Obdivovať bohato zdobené plaváky a nechajte sa unášať radosťou zo života. Rezervujte si svoj obľúbený izbu a vstup do počítačového kódu vstupenky tribúny na FNC517 zubuchbaren s (k dispozícii).
**
Pri hoteli je možné FNCA10 jedinej možnosti denne. Storno/zmena/úprava možná len usporiadateľ.
*
Na Vianoce a na Silvester sa vzťahuje tento kód obliekania:
„slávnostné večerné nosenie“ (smoking a večerné šaty).

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky