Monte Mar Palace
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Hotel Monte Mar Palace sa nachádza na okraji pokojnej dediny Ponta Delgada, priamo nad morom s nádherným panoramatickým výhľadom na severné pobrežie. Je vzdialený asi 15 km od prírodných morských bazénov z lávových kameňov. Po Funchale je to asi 40km.

Zariadenie: Hotel Monte Mar Palace má celkom 112 izieb, lobby s recepciou, Wi-Fi (v lobby), výťahy, 'O Montado Restaurant' (tiež à la carte), útulný 'Cliff Bar' ako aj krytý bazén. V dobre udržiavanom vonkajšom komplexe sa nachádza sladkovodný bazén, detský bazén, slnečná terasa a bar pri bazéne. Plážové lehátka, slnečníky a osušky sú zahrnuté v cene.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: dvojposteľové izby s výhľadom na more (m² asi 25 veľkých) sú elegantne a komfortne zariadené s oddelenými lôžkami, kúpeľňa/sprcha, WC, sušičom vlasov, telefónom, káblovú TV, chladnička, klimatizácia, trezor (za poplatok) a veľký balkón s výhľadom na more. K dispozícii aj ako dvojlôžková izba výhľad na more na jednorazové použitie. Ako dvojlôžková izba more je k dostaniu na jedno použitie bez príplatku (obmedzenej dostupnosti) pre leto 2020 a zima 2020/2021.
Dvojlôžková izba v hornom poschodí Pohľad na more: od zimy 20/21 k dispozícii. Dvojlôžkové izby na poschodí s výhľadom na more majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby výhľad na more, ale sú umiestnené v horných poschodiach.
Dvojlôžková izba Premium s manželskou posteľou s výhľadom na more: Moderná a kompletne zrekonštruovaná dvojlôžková izba Premium s výhľadom na more sa nachádza na 3. poschodí a je vyhradená pre návštevníkov mesta Schauinsland. Sú vybavené kvalitnými drevenými podlahami a nábytkom a majú mnoho vybavenia, ako sú 2 fľaše vody pri príchode, pripojenie USB (vedľa postele), župany a papuče, príslušenstvo na prípravu čaju a kávy a veľký balkón s 2 lehátkami, vrátane Vychutnajte si panoramatický výhľad ešte lepšie.
Suita s výhľadom na more: Suity s výhľadom na more sú ideálne pre rodiny s 1-2 deťmi. Sú oveľa väčšie ako dvojlôžkové izby (s rozlohou približne 50 m²) a majú samostatnú obývaciu izbu s rozkladacím gaučom, manželskými posteľami a výhľadom na more s rovnakým vybavením. Možno rezervovať aj ako sadu na jedno použitie.
Double Amazing Sea View: rovnaký ako dvojité výhľadom na more, ale sú k dispozícii iba v lete aj v zime 20 20/21 s obmedzenou kvótu, a to len v BB.

Rezervovateľné možnosti stravovania: HB / AI: raňajky formou bufetu, obedy a večere formou bufetu alebo ako jedálny lístok (v závislosti od obsadenosti). Workshop Poncha: Všetci hostia regiónu Schauinsland-Reisen sa zúčastňujú vysoko kvalitného workshopu Poncha v hotelovom bare, jeden exkluzívny za pobyt. Poncha je tradičná medová pálenka a podáva sa všade.

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: Raňajky formou bufetu, obedy a večere formou bufetu alebo výberom z menu ((podľa obsadenosti). Miestne alkoholické nápoje, nealkoholické nápoje, káva a čaj od 11:00 do 23:00 a k jedlám víno, pivo a voda. Sušienky a koláče z 16:00 - 17:00.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: denný a večerný animačný program.
Herná plocha (za poplatok).

Športy v cene: stolný tenis, squash a šípky (za zálohu).

Šport za poplatok: bicykle a biliard.

Program pre deti: detský bazén

Pokyny: Pokyny z letiska Funchal (FNC):
Opustíte letisko a pokračujete po hlavnej ceste smerom na Funchal. Dostanete sa do tunela, ktorý vedie na „Ribera Brava“. Držte sa vľavo a hľadajte podľa značiek na „Encumeada / S. Vincente“. Odtiaľto pokračujte v smere na „S. Vincente“. Po príchode do dediny vás cesta zavedie k moru, až kým sa nedostanete k mostu s modrými oblúkmi. Tu sa držte vpravo. Po asi 200 metroch najskôr prejdete okolo hotela Estalagem do Mar (ľavá ruka). Odtiaľto choďte rovno asi 6 km, až kým neuvidíte hotel po vašej ľavej strane.
**
Podmienky prenájmu vozidla nájdete na našej domovskej stránke: de

Wellness: Wellness a wellness centrum (vrátane vstupného) s krytým bazénom/krytým bazénom, vírivkou/vírivkou, saunou a tureckým kúpeľom/hammam. Masáže (za poplatok).

Hotelová služba: parkovisko (podľa dostupnosti, zadarmo).
Detské postieľky (podľa dostupnosti, na vyžiadanie zdarma).
V cene ubytovania je zahrnuté Wi-Fi pripojenie na internet. Od zimy 19/20 vrátane Wi-Fi v celom hoteli.
Konferenčná miestnosť / konferenčná miestnosť (za poplatok).

Poznámky: Upozorňujeme, že pri obsadení 2 dospelými a 1 dieťaťom + dieťaťom nie je z dôvodu priestorovej situácie možné v izbe rodičov umiestniť samostatnú detskú postieľku. Dieťa musí spať v posteli rodičov. Iba s 2 dospelými plus dieťaťom (bez dieťaťa) je možnosť samostatnej detskej postieľky.

***
Kontaktné údaje hotela:
PALÁC MONTE MAR
SITIO DO MONTADO
9240-104 PONTA DELGADA
MADEIRA / PORTUGALSKO
TELEFÓN: 00351-291-860030
TELEFAX: 00351-291-860031
E-MIAIL: EPAC. PT

Poznámka 2: Hotel má bezbariérovú izbu alebo izbu pre vozíčkarov. Rezervácia na vyžiadanie.

***
Zákaz vstupu so psami!
Katalóg "Canaries · Madeira" Zima 2020/21 na strane 209th
V katalógu „Kanárske ostrovy · Madeira“ Leto 2021 na strane 208.

Odkaz na sezónu: Na Štedrý a Silvestrovský deň sa vzťahuje tento kódex: "smart casual".

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky