Estalagem do Mar
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Nachádza sa na severe Madeiry, s nádherným výhľadom na bizarné útesy. Priamo na skalnaté pláže, na okraji malej dediny São Vicente. Po Funchale je to cca. 40 km ďaleko.

Vybavenie: V hoteli je celkom 91 izieb, ponúka hosťom recepciu, útulný panoramatický bar, tradičné reštaurácie a krytý bazén. Vo vonkajšom areáli je sladkovodný bazén a slnečná terasa. Plážové ležadlá a slnečníky sú poskytované bez poplatku.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: dvojlôžkové izby majú kúpeľňu so sprchou a WC, fénom, káblovú TV, telefón, trezor, klimatizácia/kúrenie, Wi-Fi pripojenie na internet (v cene), balkónom alebo terasou a výhľadom na more.
V lete roku 20 ako mladý cestovateľ izbu Zvláštna cena rezervácie (všetci účastníci prehliadka musí byť vo veku medzi 18 a 29).
Jednolôžková izba: Jednolôžkové izby majú dvojlôžkový výhľad na more na jedno použitie.
Juniorsuite Meerblick: 10 apartmánov junior má priamy výhľad na more a je vybavený vaňou/sprchou s WC, sušičom vlasov, otvoreným obývacím priestorom, klimatizáciou, káblovou TV, trezorom, telefónom, minibarom, Wi-Fi pripojením a balkónom alebo terasou.
Dvojlôžková izba Premium s výhľadom na more: Dvojlôžkové izby typu Premium s výhľadom na more majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby s výhľadom na more, ale majú aj župan, papuče, košík s ovocím a fľašu vody pri príchode. Okrem toho si môžete vychutnať polpenziu (potravinový kód P) s nápojmi na večeru a denný obed, ktorý je ideálny na výlety a pešiu turistiku.
Dvojposteľová izba s výhľadom na more typu A: Dvojlôžkové izby s výhľadom na more typu A majú rovnaké vybavenie ako dvojposteľová izba s výhľadom na more, ale len s možnosťou nocľahu s raňajkami (B & B).
Double Amazing Sea View: rovnaký ako dvojité výhľadom na more, ale sú k dispozícii iba v lete aj v zime 20 21 s obmedzenou kvótu, a to len v BB.

K dostaniu Jedlo: BB/HP/HP: Raňajky a večere sú podávané formou bufetu. HP (stravovanie kód P): Vrátane. Nápoje k večeri (obmedzený, 2 poháre domáce víno (červené alebo biele víno), alebo 2 piva alebo 2 nealkoholické nápoje a vodu za osobu Okrem toho môžu hostia tešiť na denné obedové balíčky HP je k dispozícii len v Premium s manželskou posteľou výhľadom na more, VP: ... Pre plnej penzie aj obedu table d'hôte.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Športové aktivity: krytý bazén, tenisový kurt, stolný tenis, biliard a posilňovňa.

Smery: Cesta z letiska Funchal (FNC):
Z letiska odbočte na diaľnicu smer São Martinho až do Ribeira Brava/Serra de Agua. V Serra de Agua je nový tunel, ktorý vás vedie do Rosario, vždy rovno po ceste k moru, tam prídete do dediny São Vicente. Na brehu mora uvidíte most, odbočte doprava a prejdite cca. 200 m. Hotel je vľavo. Vzdialenosť cca. 50 km.
**
Podmienky prenájmu auta nájdete na našej stránke: de

Wellness: vírivka a sauna.

Hotelový servis: Detské postieľky (zahrnuté v závislosti od dostupnosti).
Parkovanie (podľa dostupnosti).
Wi-Fi (zahrnuté vo všetkých verejných priestoroch a hotelových izbách).

Poznámky: K dispozícii sú povolené žiadne psov.

***
Bezbariérový hotelový objekt.
Izby pre telesne postihnutých sú k dispozícii.

***
Upozorňujeme, že pre obsadenie 2 dospelých a 1 dieťa dieťaťa v dôsledku priestorových obmedzení nie je možné poskytnúť samostatné detské postieľky v izbe rodičov. Dieťa musí spať v posteli rodičov. Len s 2 dospelými a dieťaťom (bez dieťaťa) je možnosť samostatnej detskej postieľky.

***
Hotel Kontakt:
Estalagem do Mar
JUNCOS-Faja da Areia
9240-210 Sao Vicente
Portugalsko/MADEIRA
TELEFÓN: 351 291 840 010
TELEFAX: 351 291 840 019
E-MAIL:

***

Poznámka 2:
Hotel je vďaka ohromujúcej polohe na severe ostrova Madeira a zrekonštruovaným zariadeniam s 3,5 slnečnými lôžkami, ktoré sú hodnotené spoločnosťou Schauinsland-travel!
Katalóg "Sun ciele" Summer 2020 na stránke 203.
Katalóg "Canaries · Madeira" Zima 2020/21 na strane 209th

Odkaz na sezónu: Na Štedrý a Silvestrovský deň sa vzťahuje tento kódex: "smart casual".
********
Pre model FNCA23 sú možné iba denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky