Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Nad morom, na svahu s výhľadom na Atlantický oceán. V okrese Garajau, asi 2 km od hotela Caniço. Po Funchale cca. 9 km (pravidelná autobusová doprava, zastávka pred hotelom).

Vybavenie: Tento rozľahlý 3-hviezdičkový hotel sa skladá z 263 izieb rozložených v šiestich 3-podlažných obytných budovách. Zariadenia v hlavnom dome zahŕňajú recepciu, salónik s TV, reštauráciu, bar a krytý vyhrievaný bazén. V udržiavanej záhrade sa nachádzajú 2 sladkovodné bazény a slnečná terasa s lehátkami a vankúšmi (vrátane) a bar pri bazéne (otvorený len v lete).

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Dvojlôžkové izby sú cca. S rozlohou 24 m² a vybavené kúpeľňou so sprchou, WC, sušičom vlasov a toaletnými potrebami, jedna manželská posteľ alebo dve samostatné postele (posteľná bielizeň), uteráky, ústredné kúrenie, televízor (telefón), trezor a balkón alebo terasa, čiastočne k moru./alebo na záhrade. Tiež ako dvojlôžková izba na jedno použitie rezervovateľné. Dvojposteľová izba s výhľadom na more za príplatok. Tiež ako dvojitý výhľad na more pre jednoúčelové rezervácie.
Dvojlôžková izba Club Výhľad na záhradu: Dvojposteľová izba Club Garden s výhľadom na more 24 m² a majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale s klimatizáciou a výhľadom do záhrady. Tiež ako klub dvojlôžková izba s výhľadom do záhrady pre jedno použitie rezervovateľné.
Dvojlôžková izba Club s výhľadom na more: Klub Double Room Sea View je cca. 24 m² a majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale s klimatizáciou a výhľadom na more. K dispozícii je aj výhľad na more s výhľadom na more.
Klubové štúdio Garden View: Klubové štúdiá Garden View sú cca. 24 m² a majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale kompletne zrekonštruované, s klimatizáciou, kuchynským kútom a výhľadom do záhrady. Tiež si môžete rezervovať ako Garden Studio záhradný pohľad na jedno použitie.
Klubové štúdio s výhľadom na more: Klubové štúdiá s výhľadom na more sú cca. 24 m² a majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale kompletne zrekonštruované, s klimatizáciou, kuchynským kútom a výhľadom na more. Môžete si ho objednať aj ako výhľad na klubové štúdio s výhľadom na more.
Klubový apartmán s výhľadom do záhrady (1 spálňa): Klubové apartmány Garden View (1 spálňa) sú cca. 48 m² a majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale s klimatizáciou, samostatnou spálňou, kuchynkou a výhľadom do záhrady
Klubový apartmán s výhľadom na more (1 spálňa): Klubové apartmány s výhľadom na more (1 spálňa) sú cca. 48 metrov štvorcových a majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale s klimatizáciou, samostatnou spálňou, kuchynským kútom a výhľadom na more.

Rezervované možnosti stravovania: BB/HB: kontinentálne raňajky, polpenzia príplatok na večeru formou bufetu., HB (leto 2018): Okrem večera 1 nápoj na osobu vrátane.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Šport zahrnutý: volejbal, badminton a stolný tenis.

Šport za poplatok: Golfové ihrisko sa nachádza v cca. 8 km vzdialenosť (tretia strana). Potápanie (tretia strana).

Smery: Cesta z letiska Funchal (FNC):
Opustite letisko smerom na Funchal/Caniço. Po prejazde výstupu Caniço prejdite do kopca a prejdite dvoma tunelmi. Nechajte cestu priamo po druhom tuneli pri výjazde č. 15 "Garajau". Postupujte podľa značiek Garajau. Hotel Dom Pedro Garajau sa nachádza na pravej strane ulice.
**
Podmienky prenájmu auta nájdete na našej stránke: de

Wellness: krytý bazén. Masáže za poplatok.

Hotelový servis: Na hotelovej recepcii je malá chladnička.
Detské postieľky (v závislosti od dostupnosti).
Wi-Fi (súčasťou recepcie).
Parkovanie (za poplatok, v závislosti od dostupnosti).
Práčovňa (za poplatok).

Poznámky: Miestna daň (ekologická daň podobná zdravotnému poisteniu)
taxe) v regiónoch Santa Cruz, Canico
A Canico de Baixo 1 € za osobu /
Deň od 18. (max 5 dní).

***
Hotel je nefajčiarsky!

***

Poznámka 2:
Hotel Kontakt:
DOM PEDRO Garajau
Estrada do Garajau, 131
9125-067 CANICO
TELEFÓN: 351 291 930 800
TELEFAX: 351 291 930 801
E-MAIL:
***********************
NIE Psom vstup povolený!
***********************
Hotel neposkytuje bezbariérové ​​izby!

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regiónyTento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 3.9 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}