Hotel Estrelicia
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Hotel Estrelicia sa nachádza na pokojnom mieste na južnom pobreží Madeiry, len kúsok od Funchalu. Rušného centra Starého Mesta len cca. 2 km. More, pláž promenáda s reštauráciami a barmi, rovnako ako Lido je len niekoľko minút. Transfer na letisko trvá asi Funchal. 40 minút (cca 20 km).

Vybavenie: Tento 3-hviezdičkový hotel ponúka celkom 148 izieb a hosťom hostí v lobby s 24-hodinovou recepciou, výťahy, dve reštaurácie (reštaurácia "Europa" a reštaurácia à la carte "Fora d'Oras" za príplatok) Terasa Bar (otvorené denne od 10:00 do 23:00). Vo vonkajšom komplexe sú dva sladkovodné bazény, detský bazén a priestor na opaľovanie (plážové lehátka a slnečníky sú k dispozícii hotelovým hosťom pri bazéne zadarmo).

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Dvojlôžkové izby sú atraktívne a funkčne zariadené a majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou a WC a sušičom vlasov, prenájom trezorom, telefón a káblovú TV s medzinárodnými kanálmi. Tiež ako dvojlôžková izba na jedno použitie rezervovateľné. Dvojposteľová izba s balkónom možnosťou rezervácie za príplatok. K dispozícii je aj dvojlôžková izba s balkónom na jedno použitie.

Možnosť rezervácie jedál: HB/FB/AI: raňajky a večere v bufetovom štýle, obed ako menu v Terrace Baru.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: 07: 30-10 hod. Raňajky formou bufetu v hotelovej reštaurácii. 12-14 hod. Obed ako jedlá v baru na terase.17-18 hod. Sendviče, toasty a koláče v baru na terase.19-21 hod. Večera formou bufetu v hotelovej reštaurácii. - 23 hodín miestnych nealkoholických a nealkoholických nápojov v rámci služby Terasa All-Inclusive je vo všeobecnosti platná v deň príchodu od 14 hodín a končí v deň odchodu najneskôr do 12 hodín.
Nie je zahrnutá v all inclusive: à la carte reštaurácii "Fora d'Oras" vopred dohodnutá až do 11 hodín dopredu na recepcii (za príplatok).

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Zábava: Pravidelné zábava a ukázať programu.

Šport zahrnutý: posilňovňa.

Šport za poplatok: tenisový kurt. Herňa s biliardom, šípkami a stolným tenisom.

Detský program: detský bazén a detské ihrisko.

Smery: Cesta z letiska Funchal (FNC):
Choďte po diaľnici do Funchal od letiska a nechajte to na výjazde "nemocnice" na ľavej strane. Pôjdete okolo nemocnice z kopca až do budúceho semaforu odbočiť vpravo cez most a stále rovno, až uvidíte roh bare s názvom "Hole in One". Odbočiť vpravo do ulice "Travessa do Valente" a pohon až do konca. Odbočiť vľavo do "Rua da Casa Branca" one. Váš hotel sa nachádza asi po. 200 m na pravej strane.
**
Podmienky prenájmu auta nájdete na našej stránke: de

Wellness: mini-kúpele (vrátane vstupeniek) s vyhrievaným krytým bazénom/krytým bazénom, saunou a vírivkou/vírivkou. Masáže a kozmetické procedúry (za poplatok).

Hotelové služby: Wi-Fi (súčasťou verejných priestorov).
Babysitting/starostlivosť o deti (na vyžiadanie, za poplatok).
Pranie/žehlenie bielizne (za poplatok).
Žehlička/žehliaca doska (na požiadanie).
Wake-up hovory (na vyžiadanie).
Denné upratovanie (v cene).
Úschovňa batožiny (vrátane).
Osušky (na zálohe, k dispozícii na recepcii).
Parkovanie (v závislosti od dostupnosti, v cene).

Hotel kreditnej karty: Visa, MasterCard, American Express a Diners Club.

Poznámky: Check-in: od 14 hodín
Check-out: do 12 hodín
***********************
Upozorňujeme, že pre obsadenie 2 dospelých a 1 dieťa dieťaťa v dôsledku priestorových obmedzení nie je možné poskytnúť samostatné detské postieľky v izbe rodičov. Dieťa musí spať v posteli rodičov. Len s 2 dospelými a dieťaťom (bez dieťaťa) je možnosť samostatnej detskej postieľky.
***********************
Hotel Kontakt:
Hotel Estrelicia
RUA DA CASA BRANCA, 98
9004-535 FUNCHAL (MADEIRA)
PORTUGALSKO
TELEFÓN: 351 291 706 600
TELEFAX: 351 291 764 859
E-MAIL: ALEBO

Sezónna poznámka: Nasledujúci kód obliekania sa uplatňuje na Vianoce a Silvester: „Smart casual“

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky