Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Pestana Village & Miramar Garden Hotel
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Dva unikátne strediská, ktoré sa nachádzajú v blízkosti hlavného mesta ostrova Funchal (asi 1, 5 km), boli integrované do krásnej záhrady s rozlohou 5000 m². Medzinárodné letisko Madeira je vzdialené len 25 minút jazdy autom.

Vybavenie: Príťažlivý architektonický dizajn Pestana Village kombinuje tradičnú konštrukciu s moderným komfortom.Medzi výhody ubytovacieho zariadenia patria hlavná bufetová reštaurácia, terasa s grilom, 2 bary a priestranná zimná záhrada, ktorá tvorí centrum hotela a ponúka hosťom možnosť relaxovať uprostred nádherného prostredia v Madeirane.Hotel Pestana Miramar, bola integrovaná do existujúceho, postavený v roku 1924 a kompletne renovované rezidenciu.V hoteli je Wi-Fi (v spoločných priestoroch hotela), 2 reštaurácie à la carte (Miramar), 1 pizzerie a 1 kokteil bar.Je jedinečný pri údržbe starých budov s ich balkónmi, balustrádami a navíjacími sedliacimi strechami, ktoré dávajú modernému hotelu príjemný dojem z minulosti.Oba zariadenia majú bujnú záhradu, celkom 2 bazény s integrovaným detským bazénom (sú k dispozícii ležadlá a slnečníky), 1 krytý bazén a vírivka, posilňovňa, sauna, parná miestnosť a 2 herne s dvoma biliardovými stolmi (za poplatok) a stolný tenis.

Rezervovať si zariadenia:
Štúdio: Štúdiá sa nachádzajú v Pestana Village v nižších poschodiach a majú okná s dvojitým zasklením, kúpeľňa s vaňou/sprchou/WC, sušič vlasov, kuchynský kút s chladničkou, varnou kanvicou, hrnce, riad, príbory a poháre. Medzi ďalšie vybavenie patrí káblová televízia, telefón, trezor (za poplatok), stropný ventilátor a terasu alebo balkón s výhľadom do záhrady. K dostaniu tiež ako ateliér pre jedno použitie a pre typ kyslíka za zvýhodnenú cenu a obmedzeného kontingentu.
Štúdiá Superior Superior Studio majú rovnaké vybavenie ako štúdia, ale s klimatizáciou (Miramar) alebo stropný ventilátor (v Village). Sú z 2. poschodí buď na Pestana Village s nádherným výhľadom do okolia alebo Pestana Miramar s výhľadom na bazén, hory alebo do záhrady. K dostaniu tiež ako Superior Studio pre jedno použitie a pre typ kyslíka za zvýhodnenú cenu a obmedzenou kontingentu.
Junior Suite: Avšak, junior suity majú rovnaké vybavenie ako štúdiá majú oddelená obývacia izba a spálňa (len čiastočne opticky oddelené.) A kuchynským kútom. Junior Suites sú umiestnené v Pestana Village a sú k dispozícii iba v letnej sezóne 2020th
Rodinná izba Superior: The Superior Rodinné izby majú, ale majú oddelená obývacia izba a (len čiastočne opticky oddelené). Rovnaké vybavenie ako štúdia, kuchynský kút a v lete 2020 na Pestana Miramar a od zimy 20/21 v spálni dve hotelovej časti k dispozícii.
Suita: 4 priestranné suity sa nachádzajú v starom sídle Pestana Miramar a odrážajú každú zo 4 sezón. Majú rovnaké vybavenie ako juniorské suity, okrem minibaru, ale bez kuchynky.

K dostaniu Jedlo: BB/HB: raňajky a večere formou bufetu (všetky jedlá sú prijímané na Pestana Village). Je tu tiež možnosť, že hostia si úver (17,50 EUR) pre à la carte reštaurácii. (Toto neplatí identifikovaný ako obchodov SPO!)

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: 5 krát týždenne živá hudba.

Šport zahrnutý: Posilňovňa v kúpeľnom areáli (to je v dedine Pestana). Stolný tenis (v Pestane Miramar).

Šport za poplatok: biliard, potápanie a golf.

Detský program: Detská izba bez dozoru.

Smery: Cesta z letiska Funchal (FNC):
Z letiska odbočte na diaľnicu západne na Funchal.Pohnite cca. 16 km cez rôzne tunely a sledujte značky do nemocnice.Udržujte vľavo a zmeňte na výjazde z diaľnice.Na pravej strane je teraz referenčný bod, benzínová stanica Repsol.Prejdite cez kruhový objazd a nechajte nemocnicu vpravo.Teraz ide z kopca do ďalšieho semaforu.Odbočte vpravo nad mostom.Prejdite na ľavú jazdnú dráhu a jazdite rovno až do ďalšieho semaforu.Teraz sa objaví vstup do hotela Miramar.O trochu ďalej sa dostanete na Village Hotel.Pokračujte rovno.Po krivke nájdete hotel vpravo.
**
Podmienky prenájmu auta nájdete na našej stránke: de

Wellness: Zdravotný klub so saunou a tureckým parným kúpeľom v dedine, krytým bazénom a vírivkou (zdarma) v hoteli Miramar. Masáže (za poplatok).

Hotelové služby: 24-hodinová ambulancia (za poplatok), Wi-Fi (zahrnuté vo verejných priestoroch hotela). Týždenné hotelové zájazdy a týždenné zájazdy do záhrady. Využiť môžete aj prístup k moru Pestana Carlton (asi 3 minúty chôdze). Holič (za poplatok). Parkovanie pri hoteli za poplatok a podľa dostupnosti.
Wi-Fi v izbách a verejných priestoroch v cene

Poznámky: Hostia môžu využiť súkromný prístup k moru v hoteli "Pestana Carlton Madeira" bez ďalších poplatkov (izbová karta musí byť predložená na recepcii, bude trvať požadované uteráky).

***
Predčasné odhlásenie a neskoré odhlásenie je možné rezervovať priamo na mieste podľa dostupnosti a za poplatok.

***
Psy do 5 kg sú povolené na vyžiadanie (za poplatok).

***
K dispozícii je aj turistický oblek pod FNC896 vrátane 3 výletov.

***

Poznámka 2:
Hotel Kontakt:
PESTANA VILLAGE & MIRAMAR GARDEN HOTEL
ESTRADA MONUMENTAL, NO 182 - 194
9000-098 FUNCHAL
Portugalsko/MADEIRA
TELEFÓN: 00351-291-701600
TELEFÓN: 00351-291-706100
E-MAIL:
Katalóg "slnečné destinácie" Summer 2020 na strane 219.
Katalóg "Canaries · Madeira" Zima 2020/21 na strane 203.

Sezóna Poznámka: V hoteli FNCA15 Pestana Miramar a FNCA17 Pestana Village Garden Resort sú k dispozícii len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.

Na Štedrý a Silvestrovský deň sa vzťahuje nasledujúci obliekanie: "slávnostné večerné oblečenie" (oblek s kravatou a večerné šaty).

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}