Baia Azul
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Tento moderný komfortný hotel sa nachádza nad morom, priamo na promenáde (s priamym prístupom cez bránu). V pešej vzdialenosti sa nachádza nákupné centrum Forum s množstvom obchodov, ako aj rôzne bary a reštaurácie. Centrum mesta Funchal je cca. 3 km (autobus z hotela). Bazén s morskou vodou "Ponta Gorda" sa nachádza pod hotelom (vstupné).

Vybavenie: Tento obľúbený rekreačný hotel sa nachádza v turistickom centre mesta Funchal, nad Lido.Po rozsiahlom rekonštrukcii a renovácii sa hotel otvoril v marci 2016 výlučne pre hostí cestujúcich do Nemecka.Hotel má celkom 215 jednotiek rozložených na 11 poschodiach.Ďalšie vybavenie zahŕňa 3 vleky, lobby s recepciou, panoramatický bar v 6. poschodí.Poschodie s krásnym výhľadom na oboch stranách Atlantiku, bufetová reštaurácia "Atlantic" a à la carte reštaurácia "Sal" (na 3.poschodí hotela), ktorý slúži predovšetkým talianske špeciality.Na krásnej slnečnej terase s panoramatickým výhľadom sa nachádza sladkovodný bazén (vyhrievaný) s oddeleným detským bazénom a barom pri bazéne.Plážové lehátka a slnečníky sú súčasťou bazéna.Osušky sú zadarmo pri príchode (za poplatok).

Rezervovať si zariadenia:
Dvojposteľová izba s výhľadom na more: cca. 25 m² a moderne navrhnutý dvojitý výhľad na more, majú vynikajúcu polohu a priamo smerujú k moru, aby ste zabezpečili neprerušovaný výhľad na Atlantický oceán. Ďalšie vybavenie zahŕňa kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, TV s plochou obrazovkou, rýchlovarnú kanvicu, telefón, trezor, minibar (za príplatok), Wi-Fi pripojenie (v cene), stôl a zariadený balkón. Rovnako ako dvojposteľový výhľad na more alebo jednolôžkovú izbu bez príplatku (obmedzená kvóta).
Dvojlôžková izba typu I s výhľadom na more: Dvojlôžkové izby typu I s výhľadom na more majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžková izba s výhľadom na more, ale s flexibilnou cenou a obmedzeným kontingentom.
Landside dvojlôžková izba: Dvojlôžkové izby sú verejným priestorom rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby výhľad na more, ale nachádza na vedľajšom pozemku. V lete roku 20 ako mladý cestovateľ izbu Zvláštna cena rezervácie (všetci účastníci prehliadka musí byť vo veku medzi 18 a 29).
Dvojposteľová izba Premium Sea View: Dvojlôžková izba Premium Double View je rovnakej veľkosti a vybavenia ako dvojlôžkové izby, ale nachádza sa medzi 8. a 11. poschodím.Podlaha hotela.Všetky prémie hostia dostane nasledovné doplnkové služby: fľašu vody, ovocný kôš a medovník v izbe pri príchode, župany a papuče na úver, voľný prístup do turecké kúpele a saunu, s rezerváciou na recepcii a začiatkom check-in/neskorý check-out dostupnosti. 1x zadarmo večera v jednej z dvoch a la carte reštaurácie (nápoje nie sú v cene) pri rezervácii Premium s manželskou posteľou s výhľadom na more s catering service polpenziou a minimálny pobyt 7 nocí.Od leta 2020, si hostia môžu vychutnať raňajkách v reštaurácii à la carte "Sal".Od zimy 20/21 môžu hostia využiť trezor na izbe zdarma.
Rodinná izba Výhľad na more: Izby Family Sea View sa skladajú z 2 normálnych dvojlôžkových izieb s výhľadom na more s prepojenými dverami a ponúkajú sa s cca. 50 m² dostatok miesta pre maximálne 4 osoby.
Dvojlôžková izba typu I: Dvojlôžkové izby typu I majú rovnaké vybavenie ako dvojposteľová izba, ale s flexibilnou cenou a obmedzeným kontingentom.
Double Amazing Sea View: rovnaký ako dvojité výhľadom na more, ale sú k dispozícii iba v lete aj v zime 20 21 s obmedzenou kontingentu.

Rezervované možnosti stravovania: BB/HB: Raňajky formou bufetu. Večera formou bufetu alebo výberom menu (v závislosti od kapacity). Ak sa večera pri reštaurácii à la carte (rezervácia je nutná), HP bude brať do úvahy 13 EUR.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Šport zahrnutý: posilňovňa.

Smery: Cesta z letiska Funchal (FNC):
Z letiska odviezť Via Rapídu smerom na Funchal až do výjazdu "Funchal Centro/Hospital". Tu odbočte vľavo, prejdite po nemocnici (vpravo) smerom k Avenida do Infante (do pravého pruhu). Tam odbočte vpravo a držte vľavo na Estrada Monumental. Pokračujte priamo v hoteli Monumental Lido a hoteli Alto Lido vobei.
Hotel Baia Azul sa nachádza na ľavej strane.
**
Podmienky prenájmu auta nájdete na našej stránke: de

Wellness: vybavený vnútorným bazénom (v cene), saunou (za poplatok), posilňovňou (v cene), tureckou kúpeľňou (za poplatok), miestnosťou na jogu a 3 miestnosťami na ošetrenie a masáže (za príplatok).

Hotel Service: Parkovanie zadarmo po dostupnosti garáží na dostupnosti a za poplatok.
Práčovňa (za poplatok).
Detské postieľky je možné vyžiadať v závislosti od dostupnosti (vrátane).
Wi-Fi (zahrnuté vo verejných priestoroch a hotelových izbách).
Osušky (zahrnuté pri príchode, zmena za poplatok).

Hotel kreditnej karty: Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované nami.

Poznámky: Upozorňujeme, že pre obsadenie 2 dospelých a max. 2 deti dieťa, z dôvodu priestoru bez záchvatu. Detská postieľka v izbe rodičov môže byť poskytnutá. Dieťa musí spať v posteli rodičov. Len s 2 dospelými a 1 detským dieťaťom je možnosť samostatnej detskej postieľky.

***
Bezbariérový hotelový objekt.
Dostupné izby s možnosťou zdravotného postihnutia sú k dispozícii na vyžiadanie (štandardná dvojlôžková izba).

***
Hotel Kontakt:
BAIA AZUL
RUA QUINTA Calaca, 1
9004-230 FUNCHAL
Portugalsko/MADEIRA
TELEFÓN: 351-291-700400
e-mail:

***

Poznámka 2:

***
Nie psom vstup povolený.

***
2 bezbariérové ​​izby na vyžiadanie (štandardná dvojlôžková izba).

***
K dispozícii je tiež turistický oblek pod FNC876 vrátane 3 výletov.
Katalóg "Sun ciele" Summer 2020 na strane 212.
Katalóg "kanárikov · Madeiru" zima 2020/21 na strane 198.

Sezóna Poznámka: vstupenky na tribúny na karnevale: Skúsenosti veľký sprievod na 13/02/2021 zblízka a rezervovať izbu vo voľbe tribúny lístky s kódovacím FNC512 (€ 29 za karty a obmedzenej dostupnosti).
**
Každoročne slávny festival kvetov na Madeire koná-v "Festa da Flor". Zažiť túto udalosť zblízka a kvetinová, že ste si jeden z vyhľadávaných miest iba 41 € za osobu na jednej z tribúny v prístave Funchal, aby mohli svedčiť o veľkom sprievodu na 09.06.2020. Obdivovať bohato zdobené plaváky a nechajte sa unášať radosťou zo života. Rezervujte si svoj obľúbený izbu a vstup do počítačového kódu vstupenky tribúny na FNC510 zubuchbaren s (k dispozícii).
**
Na Štedrý a Silvestrovský deň sa vzťahuje nasledujúci obliekanie: "ležérne".
**zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky