Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Belver Boa Vista Hotel & Spa
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Umiestnenie: Adults-Only (16 rokov) Belver Boa Vista Hotel & Spa sa nachádza na pokojnom mieste mimo Albufeira. Pre mesto/mestá Albufeira s reštauráciami, barmi a mnohými nákupných a zábavných podnikov je cca. 10 minút. Najbližšia pláž sa dostanete po cca. 1 km. Medzinárodné letisko Faro je cca. 35 km ďaleko.

Vybavenie: 4-hviezdičkový hotel Belver skupina hotel má celkom 84 izieb. K vybaveniu patrí lobby s 24-hodinová recepcia, lobby s posedením skupiny, konferenčné miestnosti, knižnica, TV miestnosť, kaderníctvo, obchod so suvenírmi, reštaurácie, Bellevue '(stredomorská kuchyňa s vonkajšou terasou a výhľadom na more), bar, Mar Azul' kaviarni, Café do Mar ', vonkajší priestor s panoramatickou terasou, terasou, bazén (sladká voda) a pool/snack bar (otvorený sezónne). Lehátka a slnečníky sú k dispozícii pre hotelových hostí v bazéne zadarmo (na pláži za poplatok, ktoré ponúka miestna poskytovateľa).

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Vkusne zariadené dvojlôžkové izby majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou, WC, sušičom vlasov a toaletnými potrebami, s dvojlôžkom alebo dvomi samostatnými lôžkami (twin), stôl a stoličky, klimatizácia, kúrenie, telefón s priamou voľbou, satelitná a káblová televízia (ploché) , Wi-Fi (v cene), trezor, mini bar (za poplatok), služba budenia/budík a balkón alebo terasu s nábytkom. K dispozícii aj ako dvojlôžková izba pre jednorazové použitie.
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: Dvojlôžkové izby s výhľadom na more majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby s výhľadom na more. Tiež ako dvojitý výhľad na more na jedno použitie.

K dostaniu Jedlo: BB/HP: Raňajky formou švédskych stolov. Polpenzia ďalšie večere à la carte (1x za týždeň, vo štvrtok, portugalský téma noc formou bufetu).

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: Príležitostné večerná zábava (sezónne).

Športové a zariadenia: Zmiešané vodné športy (ponúkaných miestnych poskytovateľov na pláži) a hotela golfové ihrisko v bezprostrednej blízkosti (miestni poskytovatelia).

Pokyny:
**
možná od leta 2020:
Lietať do Lisabonu a odtiaľ vziať auto z požičovne hotela Belver Boa Vista Hotel & Spa.
A tak to ide: ste sa dostal požadovaný Návrat do/z Lisabonu a počítačový kód hoteloch v Algarve s písmenom "A".
Príklad: Let do/z Lisabonu FAO011A (Hotel Belver Boa Vista Hotel & Spa, vrátane automobilov).
**

Wellness: Wellness & spa (vstup za poplatok) so skúsenosťami sprchou (Vichy sprcha) sauna, turecké kúpele/hammam, jacuzzi, a posilňovňu. Masáže a kozmetické procedúry (za príplatok).

Hotelové služby: Wi-Fi (vo verejných priestoroch hotela a na izbách).
Parkovacie miesto (na mieste, v závislosti od dostupnosti, za poplatok, bez rezervácie možno advance).
Izbová služba (7: 30-0 hod, na vyžiadanie, za príplatok).

Credit Hotel: Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované.

Poznámky: hotel iba pre dospelých! dostaniu od 16 rokov!

***
Hotel Kontakt:
Belver Boa Vista Hotel & Spa
Rua Samora Barros, 20
8200-178 Albufeira (Algarve)
Portugalsko
Telefón: 351289589175
Fax: 351289589180
E-mail: alebo

Poznámka 2:
Katalóg "Sun ciele" Summer 2020 na strane 186.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.1 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}