R2 Bahia Kontiki
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Známy komplex sa nachádza v prvom rade iba asi 50 metrov od krásnej dlhej piesočnatej pláže Playa Grande v Puerto del Carmen. V bezprostrednej blízkosti nájdete na plážovej promenáde množstvo rôznych reštaurácií, barov a obchodov. Malebné staré mesto je vzdialené len asi 2 km.

Vybavenie: Komplex, ktorý bol otvorený po rozsiahlej renovácii v lete 2018, je moderný a svetlý s niektorými kanárskymi prvkami a z bazéna má nádherný výhľad na more. Okrem sladkovodného bazéna si môžete oddýchnuť v novo navrhnutej oddychovej zóne vrátane ležadiel na strešnej terase. K dispozícii je recepcia s nepretržitou prevádzkou, príjemná reštaurácia a snack bar. Wi-Fi pripojenie na internet je na recepcii zadarmo, inak za poplatok. Osušky sú k dispozícii za zálohu a za poplatok.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Apartmán 1 spálňa: S rovnakým vybavením ako apartmány s výhľadom na more, ale bez výhľadu na more. (Obsadenosť: Dospelí do 3 rokov)
Apartmán s výhľadom na more: Novo zariadené apartmány (priemerne asi 41 m²) s výhľadom na more majú samostatnú spálňu, obývaciu miestnosť s rozkladacou pohovkou (nie je možné rozšíriť), satelitnú TV s nemeckými kanálmi (v cene), klimatizáciu (s kúrením), telefón, trezor, Kúpeľňa s fénom, kuchynský kút vrátane chladničky, kávovar, mikrovlnná rúra a rýchlovarná kanvica a balkón alebo terasa. Alternatívne je možné si ho objednať na jedno použitie. (Obsadenosť: Dospelí do 3 rokov)
Apartmán 2 spálne výhľad na more: Majú rovnaké vlastnosti ako apartmány, ale sú vybavené dvoma samostatnými spálňami (priemerne asi 56 m²).
Apartmány bez výhľadu na more je možné rezervovať na požiadanie. (Obsadenosť: dospelí do max. 4)

K dostaniu služba Food: Lôžko/Raňajky: Raňajky formou bufetu.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Rady: ****
4 bezbariérové ​​izby na vyžiadanie (A12/bez výhľadu na more).
****
Schauinsland-cestovný usporiadatelia kategória: 4 slniečok z dôvodu rekonštrukcie a veľmi dobré umiestnenie.

Poznámka 2: Kontakt na hotel:
C / GUANAPAY 5
35510 PUERTO DEL CARMEN
LANZAROTE / ŠPANIELSKO
0034/928596250
FAX: 0034928513994
E-mail:
Katalóg "kanárikov · Madeiru" zima 2020/21 na strane 100.
V katalógu „Kanárske ostrovy · Madeira“ leto 2021 na strane 100.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky