Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Mera Mare
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Umiestnenie:
Hotel sa nachádza priamo na pláži Banglamung. Najbližšou atrakciou je Kabaretná šou Alcazar (cca 1,5 km). Centrum mesta je neďaleko. Prístav je vzdialený asi 25 km. Letisko: cca 40 km.

Zariadenie:
Klimatizovaný hotel má 80 izieb rozložené 7 poschodí. Interiér patrí recepcia (24 hodín), trezor, výťah, kiosk, reštaurácia a bar a Wi-Fi (môže byť spoplatnený v spoločných priestoroch). Zariadenie tiež niekoľko reštaurácií s klimatizáciou. Snack bar a kaviareň ponúka aj občerstvenie. Bazéna zahŕňa bazén so slanou vodou a slnečnou terasou (otvorené sezónne). Vonkajší areál má vlastnú terasu. Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelovej záhrade. Hoteloví hostia majú na slnku pri bazéne lehátka k dispozícii za poplatok.

Ubytovanie (dostupné v závislosti na ročnom období):


Double Deluxe (35 m²): sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, satelitný TV, telefón, klimatizácia, bezdrôtové pripojenie k internetu (môže byť spoplatnený), trezorom, mini chladničkou, varnou kanvicou s kávou/čajov a balkónom alebo terasou , k dispozícii za príplatok s výhľadom na more.

Junior Suite (78 m²): sú priestrannejšie a majú tiež obývaciu izbu/jedáleň s kuchynským kútom, pri inak rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby.

Suite 2 spálne: sú väčšie s prístelkou plne obsadený, pri inak rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby.

Stravovanie (k dispozícii v závislosti od sezóny):


Bez jedla alebo raňajok

Raňajky formou bufetu

Deti (k dispozícii v závislosti od sezóny):
- vysoké stoličky a stráženie detí (za poplatok)

Šport / zábava (k dispozícii v závislosti od sezóny):
- Nasledujúce športy a zariadenia ponúkajú miestni organizátori (pravdepodobne za poplatok): Golfové ihrisko

Ostatné:
- Akceptované platobné prostriedky: American Express, Diners Club, Euro / Master Card, JCB, Visa
- služba práčovne (za poplatok)
- Parkovacie zariadenie

Kategória krajiny:
5 hviezdičiek

Všeobecné informácie:


Aktuálne informácie o koronavírusy (Covid-19):
Pre vašu bezpečnosť, ďalekosiahle opatrenia k obmedzovaniu Corona pandemického potrebné vziať do cieľovej destinácie alebo hotela. To môže viesť k určitým zmenám alebo obmedzenie výkonu v dôsledku oficiálnych pokynov v hoteloch, ktoré môžu mať vplyv na hotelových zariadení, vonkajšie zariadenia, stravovacích služieb a aktivít v závislosti na lokalite a regiónu.

Poznámka:
Z nášho pohľadu nie je hotelový komplex vhodný pre ľudí s obmedzenou schopnosťou pohybu.

Poznámka:
Na základe našich predzmluvných informačných povinností dostanete pred rezerváciou aktuálne cestovné, bezpečnostné a lekárske informácie pre občanov EÚ
od vašej cestovnej kancelárie. Tieto informácie sa zobrazujú na internetových portáloch pred rezerváciou.

Poznámka:
Prosím, informujte sa o predpisoch pre batožinu, stravovaní na palube a odbavení rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na:
Ak ste si rezervovali let, prepravíte sa v ekonomickej triede.

Oznámenie o prevode:
Upozorňujeme, že osobitné a športové batožinu byť registrované pred odchodom s nami a vznikli náklady na dopravu do prevodu.

Upozorňujeme, že v niektorých hoteloch budete prepustení na povinných zastávkach v blízkosti vášho hotela namiesto vášho individuálneho hotela / ubytovania. Z dôvodu umiestnenia niektorých hotelov (napr. Na peších zónach) na týchto miestach nemusí byť možné poskytovať služby od domu k domu. V takom prípade vás vodiči vysadia na najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu vašej batožiny k majetku.
Radi by sme vás zdvorilo požiadali, aby ste informovali svoju prepravnú agentúru a hotel, ktorý ste si rezervovali, ak bude váš let meškaný počas vašej cesty.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity môžu byť od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Dostupné iba v obmedzenom rozsahu alebo vôbec. V závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré časti vonkajšieho komplexu, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť tiež zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo môžu byť počas tohto obdobia zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, program starostlivosti o deti a televízne programy nemusí byť nevyhnutne ponúkaný v nemčine, pokiaľ v našom popise hotela nie je uvedené nič viac.

Poznámka:
Upozorňujeme, že minimálne 1 cestujúci musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Venujte pozornosť otváracej dobe recepcie. Ak prichádzate mimo otváracích hodín recepcie, informujte, prosím, hotel, ktorý ste si vopred rezervovali, o svojom príchode.

Poznámka:
Ak ste si zarezervovali výlet bez prestupu a do hotela, ktorý ste si rezervovali, dorazíte po 18:00, informujte o tom hoteliéra pred príchodom, aby bola zaručená vaša rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a v závislosti od dostupnosti. Môžu byť ubytovaní v posteli svojich rodičov. Prípadne. príplatok je splatný na mieste.

Informácie o nočných letoch:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:


Poznámka:
Upozorňujeme, že v niektorých hoteloch v Thajsku deti zostávajú vo veľkej posteli rodičov. Za príplatok je k dispozícii prístelka, ktorá je k dispozícii v závislosti od dostupnosti. Príplatok sa platí na mieste a nie je zahrnutý v cene zájazdu.

Poznámka:
Vezmite prosím na vedomie súčasné nariadenia o vstupe a očkovaní, ako aj aktuálne informácie z ministerstva zahraničných vecí pre Thajsko!
Nemeckí občania potrebujú cestovný pas, ktorý musí byť platný najmenej 6 mesiacov po vstupe.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.7 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}