Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Hotel Riu Srí Lanka sa nachádza priamo na krásnej piesočnatej pláži, zasadenej do dlani. Do centra Ahungalla sa dostanete cca. Vzdialený 1 km. Letisko Colombo je cca. Vzdialenej 130 km.

Vybavenie: Päťhviezdičkový komplex ponúka 501 izieb a apartmánov a ponúka príjemnú lobby s recepciou a pohodlným posedením. Existujú rôzne reštaurácie, bary a salóniky pre vaše fyzické pohody. Veľká bazéna s 3 bazénmi a bar na plávanie a detský bazén so šmýkačkami vás pozývajú na osvieženie a oddych. Dáždniky, lehátka a uteráky sú k dispozícii zadarmo.

Rezervovať si zariadenia:
Juniorsuite: Moderné junior suity majú sprchu/WC, sušič vlasov, klimatizáciu, stropný ventilátor, satelitnú TV s plochou obrazovkou, telefón, trezor, minibar, príslušenstvo na prípravu kávy a čaju a balkón alebo terasu.
Suita Junior s bočným výhľadom na more: S rovnakým vybavením ako junior suites, majú bočný výhľad na more.
Suita Junior s výhľadom na more: S rovnakým vybavením ako junior suity, majú výhľad na more.
Rodinná suita Junior: Pozostáva z dvoch spální, jednej manželskej postele, 1 samostatného lôžka, 2 kúpeľní, fénu, klimatizácie, stropného ventilátora, satelitnej TV s plochou obrazovkou, telefónu, trezora, mini baru a balkóna.

Pri rezervácii all-inclusive:
Všetky jedlá v hlavnej reštaurácii v pestrom bufete. Príležitostne „ukážkové varenie“, večere s možnosťou rezervácie v ázijských, talianskych alebo grilovaných národných a medzinárodných alkoholických a nealkoholických nápojoch a občerstvení 24 hodín denne. Minibar sa denne plní vodou a nealkoholickými nápojmi.

Oficiálne trieda: 5 Hviezdičky

Zábava: Denná zábavná a večerná zábava s živou hudbou, show a voľný vstup na diskotéku (okrem nedele).

Športové vybavenie: telocvičňa a skupinové fitness kurzy v oblasti RiuFit.

Šport za poplatok: aktivity v Ateliéri RIU (6 krát týždenne), rôzne vodné športy (miestnymi poskytovateľmi).

Detský program: denná zábava pre deti od 4-7 rokov a 8-12 rokov v detskom klube "RiuLand". Detské ihrisko.

Wellness: Kúpeľné centrum s rôznymi procedúrami, masáže, kaderník (za poplatok). Parná sauna a vírivka sú pre hostí k dispozícii zdarma.

Hotelové služby: Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom hoteli.
Čas registrácie od cca. 15:00
Čas odchodu do cca. 12 hod

Credit hotela: Majster a Visa kartu.

Poznámky: Na Srí Lanke sa umývadlá alebo dokonca vane/vírivky môžu otvorene integrovať do spoločnej obytnej časti hotelovej izby bez fyzickej separácie.

Na Srí Lanke majú väčšina izieb jednu alebo dve lôžka typu queen/king. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti je k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele.

Poznámka 2:
Katalóg "na dlhé vzdialenosti cestovať" Zima 2020/21 na strane 89.

Odkaz na sezónu: Možno rezervovať v S8 pod kódom CMB116H!
Potápačská sezóna:
· Na východnom pobreží od začiatku mája do konca septembra
· Na južnom pobreží počas celého roka
· Juhozápadné pobrežie od konca októbra do polovice apríla

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regiónyTento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 5.8 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}