Hotel Conrad Koh Samui
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Miesto:
Stredisko sa nachádza na pokojnom juhozápadnom cípe thajskom letovisku ostrova Koh Samui. To sa nachádza na nábreží a ponúka široký výhľad na piesočné pláže a Thajského zálivu na juhu. Prístup k nakupovanie bola kúsok od hotela, zatiaľ čo budete mať to najlepšie z mnohých kultúrnych pamiatok Koh Samui a prírodné zážitky hneď pri hlavnom vchode. Turistické centrum Lamai Beach a útvary Hin Ta a Hin Yai sú 15 km ďaleko. Na letisko Koh Samui je asi 30 km od hotela a letisko Bangkok Suvanarbuhmi je to len letu krátka, 30 minút. Odtiaľ sú denne mnoho letov do Spojených štátov, do Európy, na Strednom Východe a ázijsko-pacifickej oblasti.

Vlastnosti:
Stredisko má 80 izieb. V 80. vily/domy budú aby sa hostia cítili ako doma. Zariadenie sa skladá z trezor a zmenáreň. Cez Wi-Fi, hostia majú prístup na internet vo verejných priestoroch. Obchod so suvenírmi a niektoré ďalšie obchody ponúkajú príležitosť k uvoľnenej prechádzky. Záhrada ponúka ďalší priestor pre relaxáciu a aktívny odpočinok. Medzi ďalšie zariadenia v areáli patrí novinový stánok, herňa a knižnica. Tí, ktorí prídu autom, môžu zanechať svoje vozidlá na parkovisku ubytovanie. Medzi dostupné možnosti patrí poplatok stráženie detí, starostlivosť o dieťa, izbová služba a práčovňa.

Ubytovanie:
Všetky izby sú vybavené obývacou izbou, kuchyňou a kúpeľňou, pre pohodlné vnútornú klímu majú klimatizáciu a ventilátor. Vo väčšine izieb má balkón je štandardná. Na peknom prostredí v mnohých jednotkách majú tiež výhľad na oceán je uvádzaný. Všetky izby majú manželskú posteľ a rozkladaciu pohovku. Tam sú oddelené spálne k dispozícii. Postieľky pre najmenších hostí sú tiež k dispozícii. Okrem toho, trezor, minibar a pracovný stôl sú k dispozícii. V kuchyni je dobre vybavená chladničkou, mini chladničkou, mikrovlnnou rúrou a čaj/kávovar pre vlastné stravovanie. Žehliaca súprava je k dispozícii pre väčšie pohodlie cestujúcich. Maličkosti vytvárajú skvelý pobyt,vrátane prístupu k internetu, telefón, TV, rádio, CD prehrávač, DVD prehrávačom a Wi-Fi (za poplatok). Výhodou v izbe patria papuče a dennú tlač. Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom a vaňou. Fén, kozmetické zrkadlo a župany dá využiť pre každodenné použitie. V areáli je medzi rodinné izby a izby.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén oblasť ponúka osviežujúce kúpanie. Slnečníky na terase sú k dispozícii aj pre hostí. Blaženej relaxácie sľubuje jacuzzi v kúpacej oblasti. Rôzne športov, vrátane vodných športov, ako je jazda na kajaku a šnorchlovanie a pre plaviace poplatkov a potápanie. Telocvičňa a jóga sú súčasťou športového a rekreačného ponuke ubytovania. V obci sú k dispozícii niekoľko kúpeľných služieb, vrátane kúpeľov a kozmetickým salónom. Za príplatok môžu hostia saunu a masáže. Medzi ďalšie vybavenie patrí zábavný program pre deti s mnohými aktivitami.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, ako je jedáleň, raňajková miestnosť, kaviareň, bar a krčma. Rezort ponúka prenocovanie vrátane raňajok, polpenzie a plnej penzie ako rezervovaných jedál. Pestré raňajky formou bufetu sa podávajú denne a na obed a večeru je k dispozícii menu.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú akceptované v hoteli: American Express a Visa.

Dôležitá poznámka k Covid-19:
Vo všetkých krajinách budú platiť až do ďalšieho koróny a oficiálne umiestnených obmedzenia, ktoré ovplyvňujú každodenný život obyvateľov a dovolenku z turistických hostí. Obmedzenie sa mení v krátkodobom horizonte a kontinuálne. Najmä zásadu existujúce komunity ponúkne nástroje a prístroje (napríklad reštaurácie, kúpele, bazén, športoviská, starostlivosti o deti a dopravné služby), podliehajú obmedzeniam. Tie sú spôsobené globálne súčasných okolností a preto bohužiaľ nevyhnutné. Spoločne s našimi miestnymi partnermi zabezpečíme, aby vaša dovolenka čo najpríjemnejšie.

 
zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky